Anexa imobile revendicate conform Legii 10/2001, soluționate prin emiterea dispozițiilor motivate și care nu au fost primite de către persoanele îndreptățite


1    16 DECEMBRIE 1989    15        KINSKY MARGARETA
                FRAGMAN LIESELOTTE
                REITER TIRTA
                SIMON JUDITH
                STRASSER HEDVIGA        COPOSU 36,AP.2    1864/03.09.2003
2    16 DECEMBRIE 1989    65        WEISZ BOGDAN DRAGOSLAV    CIRCUMVALAȚIUNII 28, AP.30        658/18.03.2004
3    16 DECEMBRIE 1989    10        GRECU EDIT        TAKE IONESCU 42, SC.B,
                        AP.28  MARIA JELISCA    1363/14.06.2004
4    3 AUGUST 1919 (12 APRILIE)    6        MAYER MARIA        MIRCEA CEL BĂTRÂN BL.51, AP.9    897/20.04.2004
5    3 AUGUST 1919 (12 APRILIE)    4        ADLER MARIA  ELVIRA        CIRCUMVAL. 51 AP.4    979/29.04.2004
6    7 APRILIE 1929    1        SZEKELY IOAN    GEN.DRAGALINA BV. 14
                SZEKELY EUGEN            902/21.05.2003
7    ADOLESCENȚEI    8    AP.4
            COTĂ 1/2    GOILEAN ILEANA    ADOLESCENȚEI 8, AP.4        900/20.04.2004
8    ALBINELOR    60        SAVU DELIA    BUCUREȘTI    Dumbravita nr.2A BL.229 AP.30    545/08.03.2004
9    ALECSANDRI    3        WINTERNITZ LADISLAU    ISRAEL HAIFA 31051    BUCUREȘTI
                        MATEESCU 11,AP.47    38/13.01.2004
10    ALEEA POENIȚEI    10    AP.7    CRĂCIUN LAZĂR
                MARIA LAZĂR        INTR. DOINEI NR. 23 AP. 19    1676/27.07.2004
11    ALEXANDRESCU    57        STRAUT FLOAREA        DOICEȘTI P-ȚA 1, AP.5    1453 / 06.08.2003
12    ALMĂJULUI    8    TEREN
            A    CLITAN I. GHEORGHE    ALMĂJULUI 8A        1877/03.09.2003
                SZUZ MARIA
                IAKOB ALEXANDRU
13    ANDREESCU    50        IAKOB VIORICA        RANETTI 15    1669/27.07.2004
14    ARADULUI    97    TEREN    CLIMOV VASILOV MARIA
                CLIMOV VASILOV ELENA    LIEGE 6        2192/29.10.2003
15    ARADULUI    57        GRADITSCH ROSINA    CODLEA    str. Laterala nr.98    986/29.04.2004
16    ARADULUI    49        WEBER EMERIC        TRANDAFIRILOR 8    1863/12.08.2004
17    ARDEALUL    50        GERHARD GERL            1135/20.05.2004
18    ARDEALULUI    34        SCHLEER WALTER HARALD    DRUMUL TABEREI 92, BL. C7,
                    SC. C, AP. 81, SECT 6, BUCUREȘTI        2453/08.12.2003
19    BABA NOVAC    28    TEREN    WAGNER SUSANA    ANDREESCU 99        1893/03.09.2003
20    BABEȘ VICTOR    24        KLEIN ELISABETA
                REITER TEREZIA    TIMISOARA    Str. I. SLAVICI bl. 13 sc B ap.12    367/17.02.2004
21    BACALBAȘA    26        HELLMANN JOHANN    GERMANIA ACHALMSTR.35    NURTINGEN 71622    2299/10.11.2003
22    BACOVIA     6    COTĂ 1/2    BOTAS PETRU        DEJ 23,BL.8,SC.A,AP.6    2566/22.12.2003
23    BADEA CÂRȚAN    4    COTĂ 1/2    URMENY BERTA        REȘIȚA
                        FĂGĂRAȘULUI 26, SC.D, AP.2    1366/14.06.2004
24    BALTAZAR    17        KAMMER ELSE
                KAMMER PETER
                EICHERT KONRAD        ENESCU 14/B,AP.22     1558/14.07.2004
25    BANCA E. MARCOVICI            MARCOVICI LUCY    BRAZILIA SAO PAOLO    PRAECI VILABOIN 78AP.41    172/28.01.2004
26    BARAC    16    FOST  10    KOGLER GERTRUDE    GERMANIA75331    Engelsbrand -Salmbach 8    1433/06.08.2003
27    BĂRĂGAN    31    AP.2     KONRAD BERTA        CASCADEI 2,BL.F5 SC.B,AP.12    1448/06.08.2003
28    BĂRNUȚIU    32        CIOBANU MARION    D. ZAMFIRESCU NR.5
                    BUCUREȘTI SECTOR1    FRASINULUI 1SC.B AP.1    598/26.03.2003
29    BĂRNUȚIU    32        CIOBANU MARION    D. ZAMFIRESCU NR.5
                    BUCUREȘTI SECTOR1    FRASINULUI 1SC.B AP.1    598/26.03.2003
30    BĂRNUȚIU    5        SHER HAVA    BUCUREȘTI    Str. Th. Sperantia 104 ap. 49    1861/03.09.2003
31    BEETHOVEN    1        HERZOG HEINZ PETRU
                HERZOG UDO ADAM        FILARET  BARBU 19    1369/14.06.2004
32    BEHELA    2        ȘTEFAN IOAN    LALELELOR NR.32        2575/22.12.2003
33    BICAZ    23        PETRI MARTA FLORICA        T. IONESCU 10-16, SC.A,AP.6
                IONASIU TITUS        T.IONESCU 42, SC.B,AP.28    883/21.05.2003
34    BICAZ    7    COTĂ 1/4    BRETAN MARIUS
                BRETAN SORIN NICOLAE    CLUJ NAPOCA    Str. Muscel 5 ap. 12    907/22.05.2003
35    BOGDĂNEȘTILOR    59        KAISER GHEORGHE OTMAR        ANDREI ȘAGUNA, BL.A 10, AP.1    1667/27.07.2004
36    BOJINCA            JACOBOVICI BENJAMIN
                ADALBERT    Str. Th. Sperantia 104 ap. 49    BUCUREȘTI    1895/03.09.2003
37    BOLIAC    2    COTA 1/2    BABESCU SOFIA    SPORTIVILOR 4,AP.34
                IONIȚA FLORICA    LIDIA 67, SC.B,AP.9        2483/08.12.2003
38    BRÂNCOVEANU    77        DECKER ILONA MAGDA    GERMANIA 76185    KARLRUHE BINGER 41     176/28.01.2004
39    BRĂTIANU    4        IUDITH HERTA BERG
                STEPHEN GERO    CLUJ NAPOPCA    BV.N. TITULESCU 14BL.P6 ,82    2473/08.12.2003
40    BUCUREȘTI    3        MEYER ILSE MALVINA        PROCLAMAȚIA DE LA
                        TIMIȘOARA 3, AP.8    1464/06.08.2003
41    BUFTEA    7    AP.8    KIRSCHNER HARY
                KIRSCHNER MELANIE    GERMANIA 63571    GELNHAUSEN 11    2455/08.12.2003
42    BUJORILOR    11    AP.2    PORTSCHELLER GUNTER    GERMANIA 76131    Karlsruhe,Forststrasse 5    1429/06.08.2003
43    BUJORILOR    63        FREITHOF EMMERICH        C.D. LOGA 4, AP.5    2340/18.11.2003
44    C.D. LOGA    22        SCHNEIDER HELMUTH        GHEORGHE LAZĂR 10-12    1/06.01.2003
45    C.D. LOGA    12        BLAGA DANIELA        CUGIR 6,AP.7    40/13.01.2004
46    CÂMPINA    43        HARNISCHFEGER ERICH
                HARNISCHFEGER EVALD        AZURULUI 2-6, AP.2    2054/29.09.2003
47    CÂMPINA    1    COTĂ 4/6    PESCH JOHANNA
                NELHIEBEL BRIGITTE
                NELHIEBEL JOHANNA        DOICEȘTI 1,AP.5    562/08.03.2004
48    CARTIERUL FABRICII            BERNATH CLARA        BUCUREȘTI, TRAIAN 2 ,AP.10    2349/18.11.2003
49    CĂLIMĂNEȘTI    91        DUMITER IOAN
                DUMITER FLOARE LIVIA    BUCURESTI    COPOSU 36,AP.2    1666/27.07.2004
50    CĂRVUNARILOR    5        WISSINGER PETRU        GH. LAZĂR 42, SC.F,AP.8    1668/27.07.2004
51    CETĂȚII    56    SC.B,AP.21    BADER HELMUTH
                BADER CRISTINA IULIA        COZIA 12    17/07.01.2002
52    CETĂȚII    50    52
            sc.B,AP.10    VOGELE GERHARDT KASPAR    Timisoara    Str. Labirint nr. 2 sc A ap. 7     1905/03.09.2003
53    CETĂȚII    64    SC.C,AP.3    BULIK BELA
                BULIK LUIZA    GERMANIA    84034 Landshut, Luitpoldstr.30    1137/20.05.2004
54    CETĂȚII    61        SPITZER IULIANA    ISRAEL     Str. Hayeelim 3 -16    1877/12.08.2004
55    CETĂȚII    61        MEZEI FRIDERICA    ISRAEL HAIFA     Hachsarat Haiesul nr.1-4    1875/12.08.2004
57    CFR  ALEEA    66        TEODORESCU MARTA    BANATULUI 73
                STEINGASZNER ALEX.-IONEL    ORȘOVA
                STEINGASZNER GEZA-PAVEL    ALBĂSTRELELOR 22         29/13.01.2004

58    CFR  ALEEA    64    66    TEODORESCU MARTA    BANATULUI 73
                STEINGASZNER ALEX.-IONEL    ORȘOVA
                STEINGASZNER GEZA-PAVEL    ALBĂSTRELELOR 22         33/13.01.2004
59    CFR  ALEEA    15        SAVU DELIA    BUCUREȘTI    Al. Dumbravita 2A bl.229 ap30    546/08.03.2004
60    CHIRIAC    25        KRIPPNER SMILIANA        SEPIA INTRAREA,1, BL.43, AP.14    552 /27.04.2002
61    CHIȘODEI    45        PRUNCKL ANA APOLONIA        LABIRINT 2, SC. A, AP.7    2364/18.11.2003
62    CIRCUMVALAȚIUNII    bl.10    ap.8    CZERMAK LIVIA
                CZERMAK ANDREA    Timisoara    str. Uranus 29 ap.1    1432/09.12.2002
63    CIRCUMVALAȚIUNII    bl.F8    ap.5    CONSTANTINESCU GHE.        LOGA 4,AP.5    653/18.03.2004
64    CONSTANTIN CEL MARE    5        FEILER NICOLAE    MASKGRAFENSTR 10,
                FEILER ECATERINA    76131 KARLSRUHE, GERMANIA        1443/06.08.2003
65    COZIA    94        MIGA VALERICA-RAFILA    NATURII 3 SC. C, AP. 6    NATURII 3, SC. A, AP. 7    888/20.04.2004
66    CRIȘAN    26        BITTE CRISTINE        LABIRINT 2, SC. A, AP.7    2042/29.09.2003
67    CRIȘAN    86        AMSCHLINGER ANTONIU
                AMSCHLINGER MARIANA            2211/29.10.2003
68    CRIZANTEMELOR    25        ROLIK VERONICA        TG. MUREȘ, COȘBUC 5,AP.1    2348/18.11.2003
69    DACILOR    5    AP.2    DEGANI MARIA ANNA        BĂRNUȚIU S. 79 AP.26    2574/22.12.2003
70    DACILOR    2        IOAN CRISTIAN SILVIU    BUCUREȘTI    RANETTI 15    1556/14.07.2004
71    DIACONU CORESI    18    A, AP.1    KREPIL GUNTHER    GERMANIA    AUGSBURG,ZUGSPITZSTR.211    902/20.04.2004
72    DIANA    5        PETRE BOKOR    BUCUREȘTI
                    NAUM RAMNICEANU 17    SCHWICKER IOHANN NR.20    73/21.01.2003
73    DOJA GH.    20    AP.3, 4    SAUCIUC RADU    TRAIAN LALESCU BL.15,
                    SC.4, AP. 31.        2184/29.10.2003
74    DRAGALINA    21    AP.7/2    PĂUN ADRIAN        ȘT. FURTUNĂ 7,AP.1    1881/03.09.2003
76    DRAGALINA    34        MANOLE MARIANA
                MANOLE ESTERA        BRAȘOV,
                MANOLE OVIDIU        SĂCELE  str. ADY ENDRE 25    2217/29.10.2003        77    DRAGALINA     15        TRACI ARIE        BUCUREȘTI, HRISTO BOTEV 25    1846/03.09.2003
78    DRUBETA    32        ROCA SAVA LUCIA MARIA
                SUCIU LIA ADRIANA        RĂSĂRITULUI 2,
                SAVA MIRCEA MICHAEL        SC.B,AP.13    343/03.03.2003
79    DRUBETA    2        JUNKER EGON        ARADULUI 12,AP.4    648/18.03.2004
80    EUGENIU DE SAVOYA    3        GONDI FRANCISCA ILDICO
                OCSCO VIOARA-CRISTINA    CORBULUI 20        2569/22.12.2003
81    EUGENIU DE SAVOYA    22        MOZES ADINA    ISRAEL, JERUSALEM     STR.RAV BLOI 8     654/18.03.2004
82    F-CA ALAMART CERMENA    3        BONDAR FRANCISC    TIMIȘ BL.1,SC.A,AP.1        2485/08.12.2003
83    F-CA DE CARNE            JACOBOVICI BENJAMIN
                ADALBERT    BUCURESTI    Str. Th. Sperantia 104 ap. 49    1163/21.05.2004
84    F-CA LICHIOR TIMISOARA            JULIANA MARINESCU     SUA, PHILADELPHIA    606 ALBURGER 19115    2577/22.12.2003
85    FLORILOR    3    TEREN    SINKO IOSIF MIHAI    BRÂNCOVEANU 55, AP.6        652/ 18.03.2004
86    FRUNZEI    16        FIGLEA FLORIAN    ISCOVESCU 15        1850/03.09.2003
87    GAROFIȚEI    14    COTĂ1/3    RENNER ANA MARIA        NISTRULUI 17, AP.9    1670/27.07.2004
88    GELU    27    AP.3     GUTTMANN HANS
                GUTTMANN MONICA    GERMANIA        1867/03.09.2003
89    GELU    6        JAKOBI OTTO    GERMANIA        2481/08.12.2003
90    GELU    52        MAZILU ELENA    SLOBOZIA        364/17.02.2004
91    GHIRODEI    74        JIVU IOAN    SUA        971/29.04.2004
92    GLAD    44        BOHN KARL
                BOHN RENATE    GERMANIA        2215/29.10.2003
93    GLAD    94        DIETINGER RUDOLF ARNOLD    GERMANIA        1557/14.07.2004
94    GLINKA    11        NICOLAE IOAN    ALPINIȘTILOR 16        1415/04.08.2003
95    GOETHE    2        DORNHELM ANDREAS
                DORNHELM EDITH    AUSTRIA        366/17.02.2004
96    HĂRNICIEI    2    SC.B,AP.7
            COTĂ 1/2    PALOS ANNA    GERMANIA        1679/27.07.2004
97    HUGO VICTOR    104        GLAWAN MATEI
                GLAWAN SUZANA    STEAUA ZONA BL. 47, SC. B, AP.3        2486/08.12.2003
98    IALOMIȚA    21    TEREN    HRAB STELA    CÂMPULUNG MOLDOVENESC
                    SIRENEI 6,BL.B2,AP.35        1130/20.05.2004
99    IAȘI    14        GOLDSTEIN MARIANA
                FELICIA    CLUJ NAPOCA        561/08.03.2004
100    IMOBIL            YANIV SHOSHANA        BUCUREȘTI    2212/29.10.2003
101    INDEPENDENȚEI    20        HEIM AURORA            891/20.04.2004
102    IOSEF VAROS            DANINO CLARA        BUCUREȘTI    2186/29.10.2003
103    IRLANDA    59    AP.5    JOST NIKOLAUS
                MAHLER KATHARINA    GERMANIA    T.IONESCU 9, AP.2    8/06.01.2003
104    IZLAZ    55    AP.1    MIHAIESCU IOLAN    GERMANIA        1571/14.07.2004
105    LEGUMICULTURII    2        HERCZEG MARIA    UNGARIA        2207/29.10.2003
106    LETEA    2        EBINGER HILDE
            4    VEREȘ ERIKA
            COTĂ 3/4    VERȘ IOAN    GERMANIA    DOICEȘTI 1,AP.5    885/20.04.2004
107    LICEUL DE MUZICĂ            IMBRI GEORGETA    CIRCUMVALAȚIUNII BL. 72
                IMBRI MARIA
                IMBRI VALERIU    D. CANTEMIR 1, AP. 9        894/20.04.2004
108    LIDIA    100    B    ORTOPAN ODETHE CRISTINA    BRÎNCOVEANU 16        650/18.03.2004
109    LIDIA    38        LINDER HANS
                LINDER EVA    GERMANIA    SIBIU    1871/12.08.2004
110    LIEGE    18    TEREN    CSAFTARI MARGARETA    GERMANIA        1467/06.08.2003
111    LUCACI VASILE    13    SC.B,AP.18    BRAGADIRU LASCĂR
                BRAGADIRU VALERIA    GERMANIA    E. DE SAVOYA 6, AP.1    1675/27.07.2004
112    LUCEAFĂRUL     3    AP.2    LUTZ IOAN
                LUTZ CARMEN ALICE ADELA    GERMANIA    HITIAȘ 32    1450/06.08.2003
113    MACARIE    1        POTYE JOHANN     GERMANIA        2561/22.12.2003
114    MADGEARU    17        GROSZ GEORGE    ISRAEL    BRAȘOV    551/08.03.2004
115    MANIU IULIU    47    AP.17    MAKK EUGENIA
                MAKK LIA        TRANDAFIRILOR 8    2187/29.10.2003
116    MANIU IULIU    40        HEIDINGSFELD ANNIE        EMINESCU 26,AP.5    2568/22.12.2003
117    MANIU IULIU    65        SIMON EVA LAURA    1 DECEMBRIE 70
                SALAMON EDMUND    ISRAEL
                SALAMON TIBERIU    ISRAEL
                FISCHMAN BEATRICE ROXANA    SUA    01.dec.70    1132/20.05.2004
118    MANIU IULIU    48        SALAMON EDMUND    ISRAEL        1364/14.06.2004
119    MANIU IULIU    19        KALMAN  ANDREI    SUA        1858/12.08.2004
120    MARTIRILOR 1989    38    BL.1,AP.9
            COTĂ 1/2    FUCHS WOLFRAM DIETER            1413/04.08.2003
121    MARTIRILOR 1989    51        PEIA GHEORGHIȚA    VĂCĂRESCU 81        1889/03.09.2003
122    MARTIRILOR 1989    38    AP.6    PAUL IRMA MARIA DESANCA    GERMANIA    REVOLUȚIEI 13, AP.12    2303/10.11.2003
123    MARTIRILOR 1989    27    SC.A, AP.14    LUNGU PAVEL    SUA        647/18.03.2004
124    MARTIRILOR 1989    42        DOBREA IOAN CONSTANTIN    SUA        1876/12.08.2004
125    MATEI BASARAB    14    AP.9    POPA VIOREL    GERMANIA    SOCRATES 14A    33/10.01.2003
126    MĂRGĂRITARILOR    14        ȘIPOȘ GIYELLA
                ȘIPOȘ MIHAI    UNGARIA    P. CHINEZU 7    1457/06.08.2003
127    MĂTĂSARILOR    12        DIDOVICI AURELIA    FRUCTELOR 13, SC.A, AP.13        1446/06.08.2003
128    MĂTĂSARILOR    7    COTĂ 2/3    URMENY BERTA    ISRAEL    REȘIȚA, FĂGĂRAȘULUI 26,
                        SC.D, AP.3    2048/29.09.2003
129    MĂTĂSARILOR    6        BODIN ERNESTINA DITLINDE    GERMANIA    CERNA 6    2489/08.12.2003
130    MEMORANDULUI    47    AP.1, 2, 3    VISKI IRINA    PIATRA CRAIULUI 1, SC.A, AP.12
                CHEVEREȘAN ROSALIA VIKTORIA            2291/10.11.2003
131    MEMORANDULUI    51    AP.7,8,1,2,
            5,6,4    BURGER ROLAND    GERMANIA    DOICEȘTI 1,AP.5    2572/22.12.2003
132    MEMORANDULUI    24        GOLBAN COSTICĂ            1563/14.07.2004
133    MERCY    9        WEISZ TIBERIU            2457/08.12.2003
134    MERCY    1        YANIV SOSANA        BUCUREȘTI    655/18.03.2004
135    MIHAI VITEAZU    13        KOMLOSI GABRIEL    SUA        2060/29.09.2003
136    MIRCEA CEL BĂTRÂN    20        BEBICI LUCREYIA    BRÂNDUȘEI 4,SC.A,AP.11        885/21.05.2003
137    MIRCEA CEL BĂTRÂN    3        BORLOVAN MONICA DORINA    S. PUȘCAȘIU 11,SC.B,AP.1        649/18.03.2004
138    MIRON COSTIN    5        HEPP PETRU
                HEPP ILDICO    GERMANIA    FELIX 7, SC.B, AP.8    978/29.04.2004
139    MUNCITORILOR    46        MULER IOAN
                MULER EUGENIA            1572/14.07.2004
140    MUNTENIEI    26        BOZGAN LUCIA-ANGELA    RĂSĂRITULUI 26, AP.9
                DEHELEANU AURICA-FLORICA    CÂNEPEI 5, SC.C, AP.3
                BOZGAN ANA    MARTIR CERNĂIANU BL. C27, AP.6        976/29.04.2004
141    MUNTENIEI    43        ENDERLE ECATERINA        PROCLAMAȚIA
                ENDERLA ERICH        DE LA
                AMSCHLINGER GERLINDE        TIMIȘOARA 3/8    1562/14.07.2004
142    MUREȘ    43        DANIEL MARIA    GERMANIA        1561/14.07.2004
143    NEGRUZZI    23        BUCHSBAUM ELVIRA ESTERA
                KRAUSZ EDITA    GERMANIA    ROMANILOR 3, AP.2    181/28.01.2004
144    ODOBESCU    48        SZABOLOWITS ISABELA
                GELSINGER EVA    GERMANIA    DOINEI INTR. 23 AP. 7    985/29.04.2004
145    ODOBESCU    48        SZABOLOWITS ISABELA
                GELSINGER EVA    GERMANIA    DOINEI 23,AP.7    985/29.04.2004
146    OFCEA    4    1    BALOSCH ALEXANDER    GERMANIA
    OFCEA    4    3    FONTA GHEORGHE    GERMANIA
                BALOSCH MONICA A.        T.IONESCU 42, SC.B,AP.28    1672/27.07.2004
147    OLARILOR    16        SENCU FLOARE    TIMOTEI CIPARIU 5,AP.1        2306/10.11.2003
148    OLTUL    23        BOTH IZABELLA MAGDA    PUTNA 10        892/20.04.2004
149    ONEȘTI    2        KARL ALFRED VITTYE    TOMNATIC
                KARLA AGNETA VITTYE    GERMANIA
                VITTYE KATHARINA    GERMANIA        1157/21.05.2004
150    PANDURILOR    7        RATKOV ELISABETA    GERMANIA    PANDURILOR 7    651/18.03.2004
151    PANSELELOR    13        WILD MIHAI
                WILD HILDA TERZIA    CHIȘODA, CARAIMAN 4        1449/06.08.2003
152    PAVLOV     9        ROCA SAVA LUCIA MARIA
                SUCIU LIA ADRIANA
                SAVA MIRCEA MICHAEL    GERMANIA        989/29.04.2004
153    PĂCII    9        KOVACS ANA    GERMANIA        977/29.04.2004
154    PLUGARILOR    1        GÂRDA IONEL
                GÂRDA ANA    VÂNTULUI 1,SC.A,AP.6        558/08.03.2004
155    POGONICI    2    SC.A,AP.15    BURDULEA MARIANA    ARADULUI 17,SC.A,AP.19        1885/03.09.2003
156    POIANA RUSCĂI    5        ROȘCA MARTA    AUSTRALIA        2045/29.09.2003
157    POMICULTURII    13        DEMIAN MIHAI
                DEMIAN MAGDALENA    GERMANIA        2194/29.10.2003
158    POMICULTURII    44        FRITZ ELSA ESTHER    GERMANIA        662/18.03.2004
159    POPA LAURENȚIU    9    AP.11    TEODORESCU EUGEN C-TIN    GERMANIA    SEMENIC 17,AP.2    1457/12.12.2002
160    POPA LAURENȚIU    9    SC.C, AP.4    MEZEI ELIEZER IOHAN    ISRAEL        1468/06.08.2003
161    PREYER    2        HAIDUC MARIA    GOLDIȘ 3,AP.4
                PROCHASKA FRANCISCO    AMERICA DE SUD
                PROCHASKA LUDOVIC    AMERICA DE SUD
                DOLOREAN ELISABETA    REȘIȚA        2353/18.11.2003
162    RANETTI    20        BURGER ILANA    ISRAEL        2567/22.12.2003
163    RĂSCOALA DIN 1907    35        PORTSCHELLER GUNTER    GERMANIA        969/ 970/29.04.2004
164    REBREANU    145        GHEMAN IOAN
                GHERMAN AURELIA    SUA    DOINEI 23,AP.19    1459/06.08.2003
165    REBREANU    114        KOCHER ANNA    GERMANIA    CIRCUMVALAȚIUNII 14 SC.A AP.5    980/29.04.2004
166    REMUS    14        SINDICATUL IND. INV.
                PREUNIVERSITAR    P-ȚA I. HUNIADE 3        18/07.01.2003
167    ROENTGEN    4    AP.1    TAPALAGĂ STELLA-LETIȚIA    AUSTRALIA        1569/14.07.2004
168    RUSU ȘIRIANU    44    AP.8/A
            AP.6
            AP.8
            SAD    EBEL ALFRED IULIUS IOSIF    GERMANIA        901/20.04.2004
169    SALIGNY    4        SCHATI RAINER    GERMANIA    SEMENIC 17,AP.2    368/17.02.2004
170    SECERII    16        MIHAI ADELA
                MIHAI ALEXANDRU            178/28.01.2004
171    SLAVICI    43        SCHEIBLING ELISABETA    GERMANIA    SLAVICI    359/17.02.2004
172    SLAVICI    83        DONIS ANNA
                LORISZ HEINI    GERMANIA        557/08.03.2004
173    SLAVICI    12    COTĂ 1/2    FISCHER MARGARETA    ISRAEL    DOICEȘTI 1,AP.5    565/08.03.2004
174    SUCEAVA    27        LUNGU GERDA-JOSEFINA    GERMANIA        1570/14.07.2004
175    ȘAGULUI    85        MALI IOAN
                MALI MAGDALENA    MUREȘ 2,SC.F,AP.3        2562/22.12.2003
176    ȘCOLII    12        CHELU EUGEN LIVIU
                LIE ANA    FILIPESCU NR.2,AP.12        2479/08.12.2003
177    ȘOIMOȘ    8    10,SC.A,AP.4    LAZĂR ELENA    GERMANIA        2290/10.11.2003
178    ȘTEFAN CEL MARE    51        CORBA LEVENTE    UNGARIA
                CSORBA ADALBERT    CLUJ NAPOCA
                KEKETE MARGARETA    TG. MUREȘ        972/29.04.2004
179    TAKE IONESCU    11    13,     GOȘA MARIUS    T.IONESCU 11-13,SC.B,AP.32
            SC.B,AP.32    RĂDUȘ SMARANDA    IORGA 1,AP.4        19/07.01.2003
180    TAKE IONESCU    35    AP.5    MICHAELA KRONSTEIN
                YVONE ORLY    ISRAEL        1431/06.08.2003
181    TAKE IONESCU    65    SC.B,AP.16    STÎNGU GHEORGHE    ARAD         1445/06.08.2003
182    TAKE IONESCU    35    AP.86    SORA MARIUS
                SORA ZORELA    BELGIA    F. BARBU 19    1462/06.08.2003
183    TAKE IONESCU    32        ROHRICH RUDOLF
                ROHRICH KATARINA    GERMANIA    DOICEȘTI 1,AP.5    1673/27.07.2004
184    TÂRNAVA    4        MULLER KARL    GERMANIA        1575/14.07.2004
185    TELEGRAFULUI    5    AP.2
            TEREN    MOCA MARIAN    TELEGRAFULUI 5,AP.2        2360/18.11.2003
186    TEODOROIU ECATERINA    11        VASI DAN ADRIAN VASILE        FC RIPENSIA 4, AP.33    1452/06.08.2003
187    TEREN            MIZA MIHAI            1723/30.07.2004
188    TEREN            MIZA MIHAI            1722/30.07.2004
189    TEREN            MIZA MIHAI            1721/30.07.2004
190    TEREN            MIZA MIHAI            1857/12.08.2004
191    TEREN            MIZA MIHAI            1854/12.08.2004
192    TEREN             GASPAR CORNEL    TUȘNAD 11        2190/29.10.2003
193    TEREN - MEHALA            BIHOI NICOLAE
                BIHOI MARIA    PAROSENI 24        2046/29.09.2003
194    TEREN CIOCA NOUĂ            BIEBER MARGARETE        CLUJ NAPOCA    645/18.03.2004
195    TEREN PĂȘUNE COMUNALĂ            CRĂCIUN GEORGETA    AȘTRILOR 7,SC.D,AP.16
                RĂDULESCU RODICA    I.I.BRAD A70,SC.C,AP.5
                HUȘULEȚ DANIELA    PAROȘENI 37A        2298/10.11.2003
196    TERENURI FREIDORF            FISCHER MARGARETA    ISRAEL    DOICEȘTI 1,AP.5    2558/22.12.2003
197    TIGRULUI    27    AP.1     OSZTER MARIA        TIGRULUI 13,AP.1    1880/03.09.2003
198    TIGRULUI     1        MORARIU  MAGDALENA    STR. VASILE CARLOVA 21    TIGRULUI 1 AP. 2    1682/27.07.2004
199    TIMOCULUI    20        GRUMBERGER IUDA    ISRAEL        1892/03.09.2003
200    TIMOCULUI    21        LEFF ELENA
                LEFF URI    ISRAEL        2300/10.11.2003
201    TINEREȚII    30        HORTOLANI MARIANNE    GERMANIA    GORUNULUI 1, SC.A,AP.7    2206/29.10.2003
202    TITULESCU SPL.    10    SC.A,AP.36    KIRCH OTTO FRANZ
                KIRSCH GABRIELA MARIA        TRANDAFIRILOR 8    2058/29.09.2003
203    TITULESCU SPL.    2        LAITIN MARGARETA
                MARTIN PAUL ALEXANDER    GERMANIA    DROPIEI 1, AP.19    887/20.04.2004
204    TITULESCU SPL.     15        MAYER MARIA    GERMANIA    MIRCEA CEL BĂTRÂN BL.51, AP.9    660/18.03.2004
205    TOLSTOI    1        SCHMITH EDITH    GERMANIA        1560/14.07.2004
206    TORONTALULUI    3        BAUER FELIX
                BAUER AURELIA    GERMANIA    VÂLCEA 9    6/06.01.2003
207    TORONTALULUI            SÎRBU VERA    HORIA 81        906/22.05.2003
208    TORONTALULUI            GRIGORUȚĂ SILVESTRU    ARMONIEI 6        2560/22.12.2003
209    TORONTALULUI    94        GERGEL  IOHANA    GERMANIA        550/08.03.2004
210    TRAIAN VUIA    31        NEDA PETRU
                NEDA CRISTINA        JEBEL 146    2564/22.12.2003
211    TRANDAFIRILOR    4        PACIUCA MIHAI    MADGEARU 29        2195/29.10.2003
212    TRANDAFIRILOR    4        PACIUCA MIHAI    MADGEARU 29        2195/29.10.2003
213    TRANSILVANIA    10    SC.B,AP.1    HACKLAUER HORST
                HACKLAUER HELEN        TEREMIA MARE 777    1900/03.09.2003
214    TREBONIU LAUREAN    5        HARPAZ SHALOM        BUCUREȘTI    1884/03.09.2003
215    ȚIBLEȘ    20        CORBA LEVENTE        CLUJ NAPOCA
                CSORBA ADALBERT    CLUJ NAPOCA
                FEKETE MARGARETA    TG. MUREȘ        893/20.04.2004
216    URSENI CALEA    4        MAYER ADALBERT    PORUMBESCU 5        2209/29.10.2003
217    VADUL CRIȘULUI    14        KOHL TIBOR
                KOHL EUGENIA        CIRCUMVAL. 43,SC.B,AP.10    2040/29.09.2003
218    VĂCĂRESCU    21        KLEIBER GEORG NICOLAUS            2193/29.10.2003
219    VĂCĂRESCU    28        KORBULY IOAN            1166/24.05.2004
220    VEAC NOU    27        KLUBIȚA ELISABETA    GERMANIA    AZURULUI AL. 2-6    1874/12.08.2004
221    VICTORIEI     4        JOHN J. FARBER    SUA        1129/20.05.2004
222    VIDU ION    5        BITTE PAVEL    GERMANIA    LABIRINT 2, SC. A, AP.7    2294/10.11.2003
223    VLADIMIRESCU    20        GALAȚANU ELISABETA    DROPIEI 4 SC.B AP. 7        2472/08.12.2003
224    VLADIMIRESCU    19        GOLDSCHMIDT LIVIA        VICTORIEI P-TA 7 AP. 11    984/29.04.2004
225    VLADIMIRESCU    11        JOHN J. FARBER    SUA    LOGA 4, AP.4    1131/20.05.2004
226    VLAHUȚĂ    6        SCHFEYER ELISABETA    GERMANIA        2053/29.09.2003
227    YOZEN VAROSH            KLEIN DIMONA        BUCUREȘTI    2214/29.10.2003
228    ZĂVOI     1
    PANN ANTON    1        MUREȘAN RAMON DARIO    LUMINII 10,SC.D,AP.7        1126/20.05.2004
229    ZOLA EMIL    132    COTĂ 3/4    FARCAȘ ITA        AZURULUI 2-6    2287/10.11.2003
230    ZURICH    22        PARDO CHAVA        BUCUREȘTI, Speranta 104 bl. S 26    2343/18.11.2003

 

Galerie Foto Evenimente
Inaugurarea pasajului subteran Michelangelo
06 August 2015
 
Pasajul Michelangelo, unul dintre cele mai importante și complexe proiecte de infrastructură derulate de municipalitate în ultimii ani, a fost deschis circulației
Video / Declaratii / Interviuri
Spectacol de muzică, apă și lumini pe Bega
24 Iulie 2012
 
Una dintre prioritățile pe patru ani ale actualului Executiv al Primăriei este și crearea unui sistem de muzică, apă și lumini pe Bega
Newsletter

Ultima actualizare: 06.08.2020
Numar de utilizatori unici: 98284
Numar de afisari: 13848719