A fost lansată campania “Timișoara curată”
Marți, 15 ianuarie 2013, în Sala de Consiliu a Primăriei Municipiului Timișoara, Cluburile Rotary și Lions din Timișoara, Fundația Bega și Primăria Timișoara au  lansat campania “Timișoara curată”, pentru sensibilizarea cetățenilor.

Vor fi montate în intersecțiile din oraș plăcuțe cu mesajul: “ Timișoara curată te roagă: Nu arunca țigările pe jos!”.

Primăria Municipiului Timișoara susține campania din punctul de vedere al mesajului adresat cetățenilor, toate costurile fiind suportate de Cluburile Rotary, Cluburile Lyons și Fundatia Bega.

Detalii găsiți în atașament.

Biroul Relații Publice

atașament 1