Înscrieri la Festivalul Timfloralis
Primăria Municipiului Timișoara împreună cu Casa de Cultură a Municipiului organizează, în perioada 28 - 30 aprilie 2017, a treia ediție aFestivalului florilor - Timfloralis.

Comercianții interesați de participarea la Timfloralis pot depune, în perioada 13 martie – 7 aprilie 2017, la Primăria Municipiului Timișoara - Serviciul Relaționare Directă cu Cetățenii (camera 12, ghișeele nr. 8 și nr. 9), pentru Direcția Comunicare (orar: luni, miercuri, joi, vineri 08:30 - 16:30 și marți 08:30 - 18:30), următoarele documente:

1. Listă cu produsele comercializate;
2. CD + poze ale produselor comercializate;
3. Copie xerox după actele firmei;
4. Precizare detalii ref. la necesarul tehnic (pavilion, masa, scaune);
5. Copie certificat producător flori vizat la zi/copie Certificat unic de înregistrare firmă;
6. Copie carte identitate.

Regulament
Cerere participare