MAGNUM TEAM vă invită la dans
Cu ocazia Zilei Timișoarei, Primăria Municipiului Timișoara și  Clubul de dans MAGNUM TEAM vă invită pe strada Mărășesti sâmbătă 3 august între orele 14.00- 17.00 și duminică 4 august între orele 15.00 -18.00 să gustați din plăcerea și nostalgia dansului.

Toată echipa MAGNUM, de la mic la mare, va dansa în ritmuri de samba, cha-cha, jive, rumba sau vals lent, tango, quikstep și nu in ultimul rand faimosul vals vienez.
Pentru curajosi, vom avea parte de lectii gratuite de dans, in care, fara reguli si prejudecati, veti cunoaste primii pasi din diverse dansuri intr-o abordare foarte accesibila. Lectiile vor cuprinde dansuri de genul tango, vals vienez, samba, cha-cha si alte surprize la fata locului.

Vă așteptăm în aceste zile de sărbătoare, pe strada Marașești, după urmatorul program:.

Sâmbata 3 august

Ora 14:00 - lectie de dans pentru seniori, dans CHA-CHA sau SALSA; demonstratie MAGNUM adulti/seniori

Ora  15:30 - demonstratie MAGNUM copii/tineri

Ora  16:30 - lectie de dans pentru ,,toata lumea,, dans VALS VIENEZ

Ora  16:45 - demonstratie MAGNUM  copii/tineri

Duminica 4 august

Ora  15:00 -  lectie de dans pentru seniori, dans VALS LENT; demonstratie MAGNUM adulti/seniori

Ora  16:30 – demonstratie MAGNUM copii/tineri

Ora  17:00 - lectie de dans pentru ,,toata lumea,, dans  TANGO ARGENTINIAN; demonstratie tango argentinian

Ora  17:45 – demonstrație MAGNUM copii/tineri.

Vă așteptăm!

Ultima actualizare: 29.08.2019