Dezbatere publică privind aprobarea bugetului local pe anul 2012
Primăria Municipiului Timișoara va organiza vineri, 03 februarie 2012, începând cu ora 10, în sala de consiliu de la etajul I a instituției, o dezbatere publică pe marginea unui proiect de hotarare, pe care vi-l prezentăm mai jos :

1.    Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului local al Municipiului Timisoara pe anul 2012.

La dezbatere sunt așteptate sa participe toate persoanele interesate.

Materialele sunt publicate pe site-ul www.primariatm.ro, la rubrica 'Proiecte de hotarare'.

Cei interesati se pot adresa si in scris cu propuneri privitoare la aceste materiale pana in data de 06 februarie 2012, Directiei Comunicare - Biroul Relatii Publice, cam. 121, in format electronic - la adresa ciprian.nyari@primariatm.ro, sau prin fax, la nr. 0256/ 204.886.

Biroul Relații Publice