Dublu eveniment la Centrul de zi
În data de 29 iunie 2016, de la ora 11:00, la Centrul de zi “Sfinții Arh. Mihail și Gavril” din Timișoara, Calea Sever Bocu, nr. 44A, din cadrul Serviciului pentru Protecția Socială a Persoanelor Vârstnice - Direcția de Asistență Socială Comunitară Timișoara, va avea loc un dublu eveniment: Aniversarea beneficiarilor Centrului de zi ”Sfinții Arh. Mihail și Gavril” născuți în semestrul I al anului și a vârstnicilor care poartă numele de Petru și Pavel.

La eveniment sunt invitați colaboratori ai Serviciului, oficialități și beneficiari ai Clubului Pensionarilor “Buna Vestire”.

Beneficiarii, împreună cu invitații lor, se vor bucura de un program artistic.

Director Executiv Adjunct,

Gabriela Cristina Curuț