A apărut noul număr al Monitorului Primăriei Municipiului Timișoara
Numărul din decembrie al ziarului Primăriei Timișoara a apărut astăzi 20 decembrie 2011. În paginile Monitorului puteți citi despre acțiunile de deszăpezire, finalizarea lucrărilor de reabilitare a Pieței Badea Cârțan, despre proiectele importante realizate de Primăria Timișoara în cursul anului 2011 dar și despre planurile existente în vederea desfășurării de lucrări majore în oraș în perioada următoare.
Mai jos puteți vizualiza Monitorul Primăriei Timișoara în format pdf.

Numărul 109