Primăria Municipiului Timișoara

Consilieri Municipali

PROGRAM DE AUDIENTE AL CONSILIERILOR MUNICIPALI MANDAT 2016 – 2020

Înscrierea în audiențe pentru consilierii municipali se va face de luni până vineri pentru săptămâna anterioară datei în care acestea se țin, pe adresa de mail: alina.gavra@primariatm.ro sau bianca.costache@primariatm.ro

Domeniul de activitate reprezintă comisia în care activează consilierii municipali, dar nu condiționează înscrierea în audiență a cetățenilor.

Audiențele consilierilor municipali se țin după cum urmează:

NUME ŞI PRENUMEDate audienteDomeniu de activitateA.P.
BARABAS LORENZO FLAVIUS– ziua: marti, ora: 13.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administrarea domeniului public şi privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comercialePNL
CĂLDĂRARU LUCIAN-ziua: marti, ora: 14.00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru dezvoltare urbanistică, amenajarea teritoriului şi patrimoniuPNL
DIMECA RADU DRAGOŞ– ziua: a treia zi de marti din lună, ora: 15.00-16.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite şi taxePNL
IDOLU IULIAN DANIEL– ziua: vineri, ora:18.00 – 19.00
locatia: str. Maresal Constantin Prezan (Lidia) ,nr. 86 (Cladirea ROMHEL)
Comisia pentru dezvoltare urbanistică, amenajarea teritoriului şi patrimoniuPSD
BLOȚIU ANDRA ANCA– ziua: luni, ora: 08.00 – 09.00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru cultură, ştiinţă, învăţământ, sănătate, protecţie socială, turism, ecologie, sport şi cultePSD
SÎRBU NICUŞOR ALIN– ziua: marti, ora: 15.30-17.00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru dezvoltare urbanistică, amenajarea teritoriului şi patrimoniuPNL
LULCIUC ADRIAN RĂZVAN-ziua: marti, ora: 13.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administrarea domeniului public şi privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comercialePNL
MARIŞ DANIELA MIRELA– ziua: miercuri, ora: 14.00-16.00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
luni, joi – orele 15.00 – 16.00 la sediul partidului
Comisia pentru administrarea domeniului public şi privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comercialePNL
MAZILU OCTAVIAN– ziua: joi, ora: 15.00-16.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administrarea domeniului public şi privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comercialePSD
MIHOK CIPRIAN ŞTEFAN– ziua: marti, ora: 14-15
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite şi taxePNL
MOŞIU SIMION– ziua: marti, ora: 14.00-15.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru cultură, ştiinţă, învăţământ, sănătate, protecţie socială, turism, ecologie, sport şi cultePNL
ORZA ADRIAN ROMIŢĂ– ziua: marti, ora: 13.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administrarea domeniului public şi privat, servicii publice şi comerţ, regii autonome şi societăţi comercialeINDEP
POPOVICI
GABRIELA
– ziua: marti, ora: 14:00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite şi taxePSD
POPESCU RALUCA– ziua: marti, ora: 13:00 – 14:00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administraţie locală, juridică, ordine publică, drepturile omului şi probleme ale minorităţilorPMP
SANDU CONSTANTIN ŞTEFAN– ziua: marti, ora: 14.00
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru dezvoltare urbanistică, amenajarea teritoriului şi patrimoniuPNL
TÎRZIU ADELINA LARISSA– ziua: marti, ora: 14.00-15.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru cultură, ştiinţă, învăţământ, sănătate, protecţie socială, turism, ecologie, sport şi cultePNL
ŢUNDREA LUMINIŢA– ziua: marti, ora: 14.30
locație: Sala de Consiliu sau cam. 103A
Comisia pentru administraţie locală, juridică, ordine publică, drepturile omului şi probleme ale minorităţilorPSD
CHINDRIȘ LAURA– ziua: marți, ora: 14.00 – 16.00
-locatia: Sala de Consiliu sau ca. 103A
Comisia pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite şi taxeALDE
DUGULESCU MARIUS CRISTINELsediul partriduluiComisia pentru administraţie locală, juridică, ordine publică, drepturile omului şi probleme ale minorităţilorPMP
GRIGOROIU GRIGORE– ziua: vineri, ora: 14.00-16.00
locatia: sediul PNL
Comisia pentru cultură, ştiinţă, învăţământ, sănătate, protecţie socială, turism, ecologie, sport şi cultePNL
SIPOS ELENA– ziua: marți, ora: 14.00-16.00
locatia: Sala de Consiliu sau ca. 103A
Comisia pentru studii, prognoze, economie, buget, finanţe, impozite şi taxeUDMR