Prima pagina Harta site Romana English Deutsch
Mareste textul Micsoreaza textul Reseteaza dimensiunea textului Schimba contrastul Varianta pentru mobil
  Monitorul Primariei | Timisoara
Sugestii și reclamații  |  Anunțuri  |  Link-uri Utile  |  Harta Municipiului Timișoara  |  Harta Restrictii Circulatie  |  Album foto  |  Hartă site
  Info primărie
   Localizare/Contact
   Conducere
   Organigrama
   Audiențe
   Acte normative privind funcționarea instituției
   Resurse Umane
   Raportul Primarului
   Raportul Viceprimarilor
   Rapoarte anuale ale Consilierilor Locali
   Raport anual conform OUG 109/2011
   Nomenclatorul stradal
   Dicționar explicativ al denumirii străzilor din Timișoara
   Agenda culturală
   Strategia Culturală a Municipiului Timișoara 2014-2024
   Strategia pentru Tineret a Municipiului Timișoara 2014
   Agenda sportivă
   InfoUtile/LinkUtile
   Strategia Anticorupție a Primăriei Municipiului Timișoara

Cauta


cautare avansata >>
forum timisoara
album foto timisorean
  Documente publice
   Informații de interes public
   Dispoziții Primar cu caracter normativ
   Finanțe publice
   Planul de Mobilitate Urbană Durabilă pentru Polul de Creștere Timișoara
   STRATEGIA INTEGRATĂ DE DEZVOLTARE URBANĂ 2015-2020/ Plan Integrat de Dezvoltare
   Strategii
   Studiul de fundamentare istorică "Zone construite protejate - Timișoara 2011"
   Reabilitarea clădirilor istorice
   Declarații de avere și de interese
   Planuri urbanistice
   Ședințe C.T.A.T.U.
   Aviz de Oportunitate
   Aviz Prealabil de Oportunitate
   Aviz de inițiere
   Aviz C.T.A.T.U./Arhitect Șef
   Aviz de principiu
   Aviz Consultativ
   Proiecte cu finanțare europeană
   Harta de zgomot
   Proiect privind planuri de acțiune pentru prevenirea și reducerea zgomotului ambiant în Municipiul Timișoara
  
Acte necesare și formulare

   Asociații de proprietari
   HG 401/2013 pentru aprobarea normelor de aplicare a Legii nr. 165/2013
   Notificări/Revendicări
   Plan Local de Apărare 2018-2021
   Publicatii de vanzare
   Oferte de vânzare teren conform Legii 17/2014
   Lista structuri asociative din agricultură conf. Legii 145/2014
   Harta Restrictii Circulatie
   Investiții în Timișoara
   Parc Industrial Freidorf


<<
data curenta
>>
Septembrie 
LMMJVSD
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Program salubrizare Zona Nord și Sud
05.09.2019


Program salubrizare Zona Nord

09.092019
Str.Closca  (din Grigore Alexandrescu in Herta)  07:00 – 10:00
Str.Herta  (din Closca in Mircea cel Batran)  09:00 – 12:00
Str.Horia  (din Grigore Alexandrescu in Herta)    08:30 – 11:00
Str.Tulcea  11:30 – 14:00
Str.Dragos Voda  10:30 – 13:00
Str. Mircea cel Batran (din Herta in Grigore Alexandrescu) 13:00 – 15:00


10.09.2019
Str.Closca  (din Herta in Bd. Cetatii)  07:00 – 10:00
Bd. Cetatii  (din Closca in Mircea cel Batran)  09:00 –11:00
Str.Horia  (din Bd. Cetatii in Herta)  11:30 – 13:00
Str.Mircea cel Batran  (din Bd. Cetatii in Herta)  10:30 – 14:00
Str.Ioan Pavlosin  (din Closca in Mircea cel Batran)  08:30 – 10:00
Str.Macilor (din Mircea cel Batran in Closca) 13:00 – 15:00
Str.Vrancea  13:30 – 15:00

11.09.2019
Str.Grigore Alexandrescu  (din Mircea cel Batran in Calea Bogdanestilor) 07:00 – 10:30
Str.Moise Dobosan (din Grigore Alexandrescu in Macilor)  08:00 – 11:00
Str.Herta  (dinMoise Dobosan in Mircea cel Batra)  09:00 – 10:00
Str.Eroii de la Paulis  09:30 – 12:00
Str.Alexandru Lapusneanu   10:30 – 13:00
Str.Ion Ratiu  11:00 – 13:30
Str.Poneasa  12:00 – 14:00
Str.Barzava  (din Moise Dobosan pana inCalea Bogdanestilor) 13:00 – 14:30
Str.Maslinului (din Poneasa pana in Bd.Cetatii ) 14:00 – 15:00

12.09.2019
Bd. Cetatii  (din Mircea cel Batran in Martir Petre Domasneanu)  07:00 – 10:00
Str.Martir Petre Domasneanu  (din Bd. Cetatii in Macilor) 08:00 – 13:00
Str.Regimentul 6 Artilerie   08:30 – 10:30
Str.Iancu Brezeanu  (din Petre Domasneanu in Mircea cel Batran)  09:30 – 11:00
Str.Deportatii din Baragan  11:30 – 14:00
Str.Martir Spiru Blanaru   12:00 – 14:00
Str.Macilor (din Petre Domosneanu in Mircea cel Batran)  13:00 – 15:00

13.09.2019
Str.Macilor (din Martir Petre Domosneanu in Calea Bogdanestilor)  07:00 – 11:00
Str.Balta verde  07:00 – 08:00
Intrarea Martir Petre Mutascu  08:30 – 10:00
Str.Iancu Brezeanu (din Martir Petre Domosneanu in Balta Verde) 09:30 – 11:00
Bd. Cetatii (din Martir Petre Domosneanu in Calea Bogdanestilor) 10:30 – 13:00


14.09.2019
Calea Bogdanestilor  (din Bd. Cetatii in Grigore Alexandrescu)  07:00 – 13:00
Str.Cameliei  12:00 – 14:00

Program de salubrizare Zona Sud

09.09.2019

Str.Calea Urseni (din Legumicultorilor in Iuliu Podlipny)  07:00 – 10:00
Str.Legumicultorilor (din Calea Urseni in Emil Racovita)  07:30 – 09:300
Str.Sabin Manuila  08:30 – 09:30
Str.Jupiter  09:00 – 10:30
Str.Emil Racovita (din Legumicultorilor in Matei Millo)  09:30 – 12:00
Str.Anina   11:30 – 13:00
Str.Matei Millo (din Emil Racovita in Dimitrie Dinicu)  12:30 – 15:00

10.09.2019
Str.Legumicultorilor (din Emil Racovita in Atomului)  07:00 – 10:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Legumicultorilor in Matei Millo)  08:00 – 10:00
Str.Recoltei  09:00 – 12:00
Str.Atomului (din Legumicultorilor in Recoltei)  10:30 – 12:30
Intrarea Neptun   09:30 – 11:00
Intrarea Meseriasilor 10:30 – 12:00
Intrarea Saturn  11:30 – 13:00
Str.Electronicii 13:30 – 15:00

11.09.2019

Calea Buziasului (din Sens AEM in Matei Millo)  07:00 – 10:00
Str.Martir Marius Nemtoc  08:00 – 11:00
Str.Matei Millo (din Calea Buziasului in Emil Racovita)  09:00 – 12:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Matei Millo in Martir Constantin Radu) 10:30 – 12:30
Str.Martir Constantin Radu (din Nicolae D.Cocea in Calea Buziasului) 12:00 – 13:30
Calea Buziasului (din Martir Constantin Radu in Matei Millo)  13:00 – 15:00
Str.Spatarul Milescu  13:30 – 15:00

12.09.2019
Str.Matei Millo (din Emil Racovita in Dimitrie Dinicu)  07:00 – 09:00
Str.Emil Racovita (din Matei Millo in Nicolae D.Cocea)  08:00 – 10:00
Str.Euripide  09:30 – 11:00
Str.Dimitrie Dinicu (din Matei Millo in Pavel Stoica)  10:00 – 12:00
Clea Urseni (din Iuliu Podlipny in Pavel Stoica)  11:30 – 13:00
Str.Iuliu Podilpny  12:30 – 14:00
Str.Nicolae Stoica de Hateg (pana in Pavel Stoica)  13:30 – 14:30
Str.Neajlov  (din Iuliu Podlipny in Pavel Stoica)  13:00 – 14:30
Str.Luta Ionita  13:30 – 15:00

13.09.2019
Calea Buziasului (din Martir Constantin Radu in Magnoliei)  07:00 – 10:00
Str.Theodor Pallady   08:00 – 11:00
Str.Martir Constantin Radu  (din Teodor Pallady in Nicolae D.Cocea)  09:30 – 11:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Martir Constantin Radu in Traian Simu)  10:00 – 12:00
Str.Grigore Antipa  10:30 – 12:00
Str.Traian Simu 11:00 – 13:00
Str.Magnoliei    11:30 – 14:00
Str.Orhideelor  12:30 – 14:00
Str.Petuniei  13:00 – 14:30
Str.Margaretelor  13:30 – 15:00
Str.Toporasilor  14:00 – 15:00
Str.Zambilelor  13:30 – 15:00

14.09.2019
Str.Delfinilor (din Magnoliei in Calea Buziasului)  07:00 – 10:00
Str.Craitelor  07:30 – 09:00
Str.Azaleelor  08:00 – 09:00
Str.Anemonelor  09:00 – 10:00
Str.Pavel Stoica  10:00 – 12:00
Str.Neajlov  (din Pavel Stoica in Johan Jakob) 10:30 – 12:00
Str.Nicolae Stoica de Hateg  (din Pavel Stoica in Craitelor) 11:00 – 12:30
Str.Dimitrie Dinicu (din Pavel Stoica in Neajlov)  12:00 – 13:30
Str.Johan Jakob  (din Neajlov in Calea Urseni)  12:30 – 14:00
Calea Urseni  (din Johan Jakob in Pavel Stoica)  13:00 – 15:00








- in format .pdf - versiunea de tiparit

  Anunțuri din 05.09.2019
Prima pagină  |  Album foto  |  Hartă site  |  Index site
Copyright © Primăria Municipiului Timișoara 2002-2010  |  Powered by EXPERTISSA Timișoara