Prima pagina Harta site Romana English Deutsch
Mareste textul Micsoreaza textul Reseteaza dimensiunea textului Schimba contrastul Varianta pentru mobil
  Monitorul Primariei | Timisoara
Sugestii și reclamații  |  Anunțuri  |  Link-uri Utile  |  Harta Municipiului Timișoara  |  Harta Restrictii Circulatie  |  Album foto  |  Hartă site
  Info primărie
   Localizare/Contact
   Conducere
   Organigrama
   Audiențe
   Acte normative privind funcționarea instituției
   Resurse Umane
   Raportul Primarului
   Raportul Viceprimarilor
   Rapoarte anuale ale Consilierilor Locali
   Raport anual conform OUG 109/2011
   Nomenclatorul stradal
   Dicționar explicativ al denumirii străzilor din Timișoara
   Agenda culturală
   Strategia Culturală a Municipiului Timișoara 2014-2024
   Strategia pentru Tineret a Municipiului Timișoara 2014
   Agenda sportivă
   InfoUtile/LinkUtile
   Strategia Anticorupție a Primăriei Municipiului Timișoara

Cauta


cautare avansata >>
forum timisoara
album foto timisorean
  Documente publice
   Informații de interes public
   Dispoziții Primar cu caracter normativ
   Finanțe publice
   Planul de Mobilitate Urbană Durabilă pentru Polul de Creștere Timișoara
   STRATEGIA INTEGRATĂ DE DEZVOLTARE URBANĂ 2015-2020/ Plan Integrat de Dezvoltare
   Strategii
   Studiul de fundamentare istorică "Zone construite protejate - Timișoara 2011"
   Reabilitarea clădirilor istorice
   Declarații de avere și de interese
   Planuri urbanistice
   Ședințe C.T.A.T.U.
   Aviz de Oportunitate
   Aviz Prealabil de Oportunitate
   Aviz de inițiere
   Aviz C.T.A.T.U./Arhitect Șef
   Aviz de principiu
   Aviz Consultativ
   Proiecte cu finanțare europeană
   Harta de zgomot
   Proiect privind planuri de acțiune pentru prevenirea și reducerea zgomotului ambiant în Municipiul Timișoara
  
Acte necesare și formulare

   Asociații de proprietari
   HG 401/2013 pentru aprobarea normelor de aplicare a Legii nr. 165/2013
   Notificări/Revendicări
   Plan Local de Apărare 2018-2021
   Publicatii de vanzare
   Oferte de vânzare teren conform Legii 17/2014
   Lista structuri asociative din agricultură conf. Legii 145/2014
   Harta Restrictii Circulatie
   Investiții în Timișoara
   Parc Industrial Freidorf


<<
data curenta
>>
Septembrie 
LMMJVSD
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           

Program salubrizare Zona Nord și Sud
13.09.2019


Program salubrizare Zona Nord

16.09.2019
Str.Barzava  (din Calea Bogdanestilor in Lisabona)  07:00 – 11:00
Str.Ioan Negulici (din Barzava in Maslinului)  08:00 – 10:00
Str.Zorile  (din Barzava in Maslinului)    09:30 – 11:30
Str.Alexandru Lapusneanu  11:00 – 14:00
Str.Vidin (din Barzava in  Alex. Lapusneanu)  12:00 – 13:00
Str.Veronica Micle  12:30 – 14:00
Str.Lupeni  13:30 – 14:30
Str.Alecu Russo  14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Barzava  (din Lisabona in Dunarea)  07:00 – 10:00
Str.Lisabona   09:00 –10:30
Str.Cosmonautilor   08:30 – 11:00
Str.Ciobanului  10:00 – 12:00
Str.Maslinului  (din Dunarea in Tebea)  11:00 – 13:00
Str.Dunarea (din Barzava in Orhei) 12:00 – 14:00
Str.Orhei  13:30 – 15:00

18.09.2019
Str.Capitan Dan  (din Dunarea in Tebea) 07:00 – 09:00
Str.Martir Colonel Ioan Uta  (din Dunarea in Tebea)  08:00 – 10:00
Str.Banul Maracine  (din Colonel Ioan Uta in Tebea)  08:30 – 10:30
Str.Dunarea  (din Orhei in Bogdan Petriceicu Hasdeu)  09:30 – 12:00
Str.Ghioceilor   11:00 – 13:00
Str.Dimitrie Tichindel  11:30 – 12:30
Str.Costinesti  13:00 – 14:00
Str.Bogdan Petriceicu Hasdeu  (din Dunarea in Tebea)  13:30 – 15:00

19.09.2019
Str.Tebea (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)  07:00 – 09:00
Str.Maslinului (din Tebea in Calea Bogdanesti)  08:00 – 11:00
Str.Zorile (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)   09:30 – 11:30
Str.Ioan Negulici (din Maslinului in Martir Colonel Ioan Uta)  10:30 – 12:30
Str.Capitan Dan  (din Calea Bogdanestilor in Tebea)  12:00 – 14:00
Str.Martir Colonel Uta (Tebea in Calea Bogdanesti)  13:00 – 15:00

20.09.2019
Str.Tebea  (din Martir Colonel Ioan Uta in Bogdan Petriceicu Hasdeu)  07:00 – 10:00
Str.Bogdan Petriceicu Hasdeu  (din Tebea in Calea Bogdanestilor)  09:00 – 12:00
Str. Fratii Buzesti  09:30 – 11:00
Str.Banul Maracine (din Tebea in Calea Bogdanestilor) 11:30 – 13:00
Str. Aprodul Movila  (din Martir Colonel Ioan Uta in Bogdan P.Hasdeu) 12:00 – 15:00
Str.Ion Pop Retegatul  13:30 – 15:00
Str.Zalau  12:30 – 14:00

21.09.2019
Str.Dunarea  (din Barzava in Calea Bogdanestilor)  07:00 – 12:00
Str.Taborului  11:00 – 14:00
Str.Semicerc  13:00 – 15:00

Program de salubrizare Zona Sud

16.09.2019

Str.Andrei Saguna (din Bega in Tigrului) 07:00 – 09:00
Str.Iosif Vulcan  08:00 – 10:00
Str.Moise Nicoara 09:00 – 11:00
Str.Frederic Chopin  10:30 – 11:30
Str.Dr.Ioan Bontila  11:00 – 12:30
Str.Cezar Boliac  12:00 – 13:30
Str.Ioan Inocentiu Klein  13:00 – 14:30
Str.Vasile Carlova  13:30 – 15:00
Str.Caprioarei 14:00 – 15:00
Str.Tigrului 13:30 – 15:00
Str.Levantica 14:00 – 15:00

17.09.2019

Str.Baba Dochia  07:00 – 08:00
Str.Emilia Puhallo  08:30 – 09:30
Str.Stefan Octavian Iosif  08:00 – 09:30
Str.Lunei  09:00 – 10:30
Str.Ion Lotreanu  10:00 – 11:00
Str.Alexandru Indries 10:30 – 11:30
Str.Ion Neculce 11:00 – 13:00
Str.Soarelui  11:30 – 12:30
Str.Gheorghe Asachi  12:00 – 13:00
Str.Stefan cel Mare (Stefan Octavian Iosif in Petrov Carmena) 12:30 – 13:30
Str.Petrov Carmena  13:00 – 14:00
Str.Noua (din Ion Neculce in Tiblesului) 13:30 - 14:30
Str.Tiblesului  14:00 – 15:00
Str.Torac  (din Petrov in Tiblesului) 14:00 – 15:00

18.09.2019

Str.Melodiei  07:00 – 08:00
Str.Pindului  08:00 – 11:00
Str.Noua (din Pindului in Tiblesului)  08:30 – 09:30
Str.Constantin Miu Lerca 09:00 – 10:00
Str.Grigore Popit 09:30 – 10:30
Str.Apateu  10:00 – 12:00
Str.Batania 11:00 – 13:00
Str.Herodot  10:30 – 11:30
Str.Torac (din Tiblesului in Campului) 11:30 – 13:00
Str.Fermitatii 12:00 – 13:00
Str.Virgiliu  12:30 – 14:00
Str.Brigadierilor 13:30 – 14:30
Str.Sucului  14:00 – 15:00

19.09.2019

Str.Torac (din Campului in Plopi Kuncz)  07:00 – 10:00
Str.Campului (din Torac in Zefirului)  08:00 – 11:00
Str.Aviatorilor 08:30 – 10:00
Str.Energiei 09:00 – 10:00
Str.Zefirului  09:30 – 11:30
Str.Poiana Marului 10:00 – 11:30
Str.Satu Mare 10:30 – 12:00
Str.Muntrle Mic  11:00 – 12:00
Str.Baia  11:30 – 12:30
Str.Sovata 12:00 – 13:00
Str.Salaj  12:30 – 14:00
Targu Mures  13:00 – 15:00

20.09.2019

Str.Campului (din Zefirului in Caprioarei)  07:00 – 10:00
Str.Ion Luca Banateanul  08:00 – 11:00
Str.Ion Cristoreanu  08:30 – 10:00
Str.Mariana Draghicescu  09:00 – 10:30
Str.Liviu Tempea 10:00 – 11:30
Str.Aurelia Fatu Radutu 11:00 – 12:30
Str.Vasile Cretu 11:30 – 13:00
Str.Efta Botoca  12:30 – 14:00
Str.Franz Ferch 13:30 – 14:30
Str.Garabe Ibraileanu  13:00 – 14:30
Str.Rudolf Walter 10:30 – 14:00
Str.Colonia Radio 13:00 – 15:00

21.09.2019

Str.Canalul Bega 07:00 – 10:00
Str.Parang  07:30 – 09:00
Str.Albastrelelor  08:00 – 09:00
Str.Ludus  09:00 – 10:00
Str.Delinesti  10:00 – 12:00
Str.Bistrei 10:30 – 12:00
Str.Deta 11:00 – 12:30
Str.Martir Nicolae Lacatus 12:00 – 13:30
Str.Tata Oancea  12:30 – 14:00
Str.Traian Demetrescu
Str.Jules Verne
Str.General Magheru
Str.Jokai Mor
Str.Martir Ioan Tanase 1949
Str.Nicolae Tincu Velea
Str.Martir Cornel Popescu 1918
Str.George Toparceanu
Str.Gradinarilor
Str.Calistrat Hogas
Str.Emil Garleanu
Str.Cocorilor
Str.Plopului
Str.Rotunda
Str.Ilia Repin
Str.Parcului








- in format .pdf - versiunea de tiparit

  Anunțuri din 13.09.2019
Prima pagină  |  Album foto  |  Hartă site  |  Index site
Copyright © Primăria Municipiului Timișoara 2002-2010  |  Powered by EXPERTISSA Timișoara