stema municipiului timisoara
ROMÂNIA
Județul Timiș
PRIMĂRIA MUNICIPIULUI TIMIȘOARA
B-dul C. D. Loga nr. 1, 300030 Timișoara
Tel/fax: +40 256 204886
E-mail: primariatm@primariatm.ro
Internet: www.primariatm.ro
Call-Center: telefon 969, luni-vineri între orele 08-22

Program salubrizare Zona Nord
29.08.2019


 

 02.09.2019

Bd.Republicii (din Circumvalatiunii pana in Sf.Ioan)   07:00 – 09:00

Calea Circumvalatiunii  (din Bd.Republicii pana in Gheorghe Lazar)  08:00 – 10:00

Coriolan Brediceanu  (din Circumvalatiunii pana in Sf.Ioan)    08:30 – 11:00

Dr. Iosif Nemoianu pana in Gheorghe Lazar  10:00 – 12:00

Liviu Gabor  09:00 – 10:00

Panait Istrati  09:30 – 11:00

Paris  pana in Gheorghe Lazar  11:00 – 13:00

Colonel Enescu  11:30 – 13:00

Sfantul Ioan  12:30 – 14:00

Gheorghe Dima pana in Gheorghe Lazar  14:00 – 15:00

Aurel Cosma 13:30 – 14:30

Nikolaus Berwanger  13:00 – 15:00

 

03.09.2019

Gheeorghe Dima (din Lazar pana in Pta. Marasti)  07:00 – 09:00

Gheorghe Lazar (din Circumvalatiunii pana in Gheorghe Dima) 08:00 – 10:00

Franz Liszt 07:30 – 08:30

Borsec  08:30 – 09:30

Pictor Ion Zaicu  10:30 – 12:00

Aleea Ionel Perlea 11:00 – 13:00

Novac Traian  12:30 – 13:30

Circumvalatiunii  (din Gheorghe Lazar pana in Calea Aradului)  13:00 – 15:00

Calea Aradului  (din Circumvalatiunii pana in Pta.Marasti)  13:30 – 15:00

 

04.09.2019

Oituz (din Pta.Marasti pana in Popa Sapca)  07:00 – 09:00

Popa Sapca (din Oituz pana in Aristide Demetriade)  08:00 – 10:30

Intrarea Doinei  10:00 – 11:30

Ariside Demetriade  pana la Popa Sapca  09:00 – 11:00

Calea Alexandru Ioan Cuza  11:30 – 13:00

Bd. Antenei  11:00 – 12:30

Calea Sever Bocu  12:00 – 13:30

Calea Aradului  (din Circumvalatiunii pana in Sever Bocu) 13:00 – 15:00

Divizia 9 Cavalerie  12:30 – 15:00

 

05.09.2019

Martin Luther  07:00 – 08:00

Proclamatia de la Timisoara  08:30 – 09:30

Sergent Ctin. Musat  13:00 – 14:00

Regimentul 5 Vanatori  12:30 – 13:30

Matei Corvin  12:00 – 13:00

George Cosbuc 11:30 – 12:30

Paul Chinezu 11:00 – 12:00

Pta. Tepes Voda 11:30 – 12:30

Palanca 10:00 – 11:00

Eugeniu de Savoia 09:30 – 12:00

Carol Telbisz  11:00 – 12:00

Vasile Alexandri 09:00 – 10:00

General Traian Doda 10:30 – 11:30

Episcop Augustin Pacha 10:30 – 11:30

Alba Iulia 12:30 – 13:00

Marasesti  14:00 – 15:00

Emanoil Ungureanu 13:30 – 14:30

General Eremia Grigorescu 14:00 – 15:00

 

06.09.2019

Bd. Ion C.Bratianu  07:00 – 09:00

Bd. Revolutiei 1989  08:30 – 11:00

Bd. Mihai Eminescu (din Michelangelo in Bd.Revolutiei)  08:00 – 10:30

Bd. Loga (din Michelangelo in Bd.Revolutiei) 10:00 – 12:00

Martir Leontina Binciu  11:00 – 12:00

Stefan Cicio Pop 2  09:00 – 10:30

Ludwing Van Beethoven  12:00 – 13:30

Traian Grozavescu 13:00 – 14:00

Rene Brasey 13:30 – 14:30

Camil Petrescu 14:00 – 15:00

  
07.09.2019

Michelangelo pana in Academician Alexandru Borza 07:00 – 09:00

Bd.Mihai Eminescu (din Michelangelo in Str.20 Decembrie) 08:30 – 11:00

Bd. Loga  (din Michelangelo in Str.20 Decembrie) 10:30 – 13:00

Academician Alexandru Borza  08:00 – 10:00

Str. 20 Decembrie 11:30 – 14:00

Maximilian Robespierre  12:30 – 14:00

Gheorghe Andrasiu  09:30 – 11:00

Patriarh Miron Cristea13:00 – 15:00

Silviu Bejan 14:00 – 15:00