stema municipiului timisoara
ROMÂNIA
Județul Timiș
PRIMĂRIA MUNICIPIULUI TIMIȘOARA
B-dul C. D. Loga nr. 1, 300030 Timișoara
Tel/fax: +40 256 204886
E-mail: primariatm@primariatm.ro
Internet: www.primariatm.ro
Call-Center: telefon 969, luni-vineri între orele 08-22

Program salubrizare Zona Nord și Sud
05.09.2019


Program salubrizare Zona Nord

09.092019
Str.Closca  (din Grigore Alexandrescu in Herta)  07:00 – 10:00
Str.Herta  (din Closca in Mircea cel Batran)  09:00 – 12:00
Str.Horia  (din Grigore Alexandrescu in Herta)    08:30 – 11:00
Str.Tulcea  11:30 – 14:00
Str.Dragos Voda  10:30 – 13:00
Str. Mircea cel Batran (din Herta in Grigore Alexandrescu) 13:00 – 15:00


10.09.2019
Str.Closca  (din Herta in Bd. Cetatii)  07:00 – 10:00
Bd. Cetatii  (din Closca in Mircea cel Batran)  09:00 –11:00
Str.Horia  (din Bd. Cetatii in Herta)  11:30 – 13:00
Str.Mircea cel Batran  (din Bd. Cetatii in Herta)  10:30 – 14:00
Str.Ioan Pavlosin  (din Closca in Mircea cel Batran)  08:30 – 10:00
Str.Macilor (din Mircea cel Batran in Closca) 13:00 – 15:00
Str.Vrancea  13:30 – 15:00

11.09.2019
Str.Grigore Alexandrescu  (din Mircea cel Batran in Calea Bogdanestilor) 07:00 – 10:30
Str.Moise Dobosan (din Grigore Alexandrescu in Macilor)  08:00 – 11:00
Str.Herta  (dinMoise Dobosan in Mircea cel Batra)  09:00 – 10:00
Str.Eroii de la Paulis  09:30 – 12:00
Str.Alexandru Lapusneanu   10:30 – 13:00
Str.Ion Ratiu  11:00 – 13:30
Str.Poneasa  12:00 – 14:00
Str.Barzava  (din Moise Dobosan pana inCalea Bogdanestilor) 13:00 – 14:30
Str.Maslinului (din Poneasa pana in Bd.Cetatii ) 14:00 – 15:00

12.09.2019
Bd. Cetatii  (din Mircea cel Batran in Martir Petre Domasneanu)  07:00 – 10:00
Str.Martir Petre Domasneanu  (din Bd. Cetatii in Macilor) 08:00 – 13:00
Str.Regimentul 6 Artilerie   08:30 – 10:30
Str.Iancu Brezeanu  (din Petre Domasneanu in Mircea cel Batran)  09:30 – 11:00
Str.Deportatii din Baragan  11:30 – 14:00
Str.Martir Spiru Blanaru   12:00 – 14:00
Str.Macilor (din Petre Domosneanu in Mircea cel Batran)  13:00 – 15:00

13.09.2019
Str.Macilor (din Martir Petre Domosneanu in Calea Bogdanestilor)  07:00 – 11:00
Str.Balta verde  07:00 – 08:00
Intrarea Martir Petre Mutascu  08:30 – 10:00
Str.Iancu Brezeanu (din Martir Petre Domosneanu in Balta Verde) 09:30 – 11:00
Bd. Cetatii (din Martir Petre Domosneanu in Calea Bogdanestilor) 10:30 – 13:00


14.09.2019
Calea Bogdanestilor  (din Bd. Cetatii in Grigore Alexandrescu)  07:00 – 13:00
Str.Cameliei  12:00 – 14:00

Program de salubrizare Zona Sud

09.09.2019

Str.Calea Urseni (din Legumicultorilor in Iuliu Podlipny)  07:00 – 10:00
Str.Legumicultorilor (din Calea Urseni in Emil Racovita)  07:30 – 09:300
Str.Sabin Manuila  08:30 – 09:30
Str.Jupiter  09:00 – 10:30
Str.Emil Racovita (din Legumicultorilor in Matei Millo)  09:30 – 12:00
Str.Anina   11:30 – 13:00
Str.Matei Millo (din Emil Racovita in Dimitrie Dinicu)  12:30 – 15:00

10.09.2019
Str.Legumicultorilor (din Emil Racovita in Atomului)  07:00 – 10:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Legumicultorilor in Matei Millo)  08:00 – 10:00
Str.Recoltei  09:00 – 12:00
Str.Atomului (din Legumicultorilor in Recoltei)  10:30 – 12:30
Intrarea Neptun   09:30 – 11:00
Intrarea Meseriasilor 10:30 – 12:00
Intrarea Saturn  11:30 – 13:00
Str.Electronicii 13:30 – 15:00

11.09.2019

Calea Buziasului (din Sens AEM in Matei Millo)  07:00 – 10:00
Str.Martir Marius Nemtoc  08:00 – 11:00
Str.Matei Millo (din Calea Buziasului in Emil Racovita)  09:00 – 12:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Matei Millo in Martir Constantin Radu) 10:30 – 12:30
Str.Martir Constantin Radu (din Nicolae D.Cocea in Calea Buziasului) 12:00 – 13:30
Calea Buziasului (din Martir Constantin Radu in Matei Millo)  13:00 – 15:00
Str.Spatarul Milescu  13:30 – 15:00

12.09.2019
Str.Matei Millo (din Emil Racovita in Dimitrie Dinicu)  07:00 – 09:00
Str.Emil Racovita (din Matei Millo in Nicolae D.Cocea)  08:00 – 10:00
Str.Euripide  09:30 – 11:00
Str.Dimitrie Dinicu (din Matei Millo in Pavel Stoica)  10:00 – 12:00
Clea Urseni (din Iuliu Podlipny in Pavel Stoica)  11:30 – 13:00
Str.Iuliu Podilpny  12:30 – 14:00
Str.Nicolae Stoica de Hateg (pana in Pavel Stoica)  13:30 – 14:30
Str.Neajlov  (din Iuliu Podlipny in Pavel Stoica)  13:00 – 14:30
Str.Luta Ionita  13:30 – 15:00

13.09.2019
Calea Buziasului (din Martir Constantin Radu in Magnoliei)  07:00 – 10:00
Str.Theodor Pallady   08:00 – 11:00
Str.Martir Constantin Radu  (din Teodor Pallady in Nicolae D.Cocea)  09:30 – 11:00
Str.Nicolae D.Cocea (din Martir Constantin Radu in Traian Simu)  10:00 – 12:00
Str.Grigore Antipa  10:30 – 12:00
Str.Traian Simu 11:00 – 13:00
Str.Magnoliei    11:30 – 14:00
Str.Orhideelor  12:30 – 14:00
Str.Petuniei  13:00 – 14:30
Str.Margaretelor  13:30 – 15:00
Str.Toporasilor  14:00 – 15:00
Str.Zambilelor  13:30 – 15:00

14.09.2019
Str.Delfinilor (din Magnoliei in Calea Buziasului)  07:00 – 10:00
Str.Craitelor  07:30 – 09:00
Str.Azaleelor  08:00 – 09:00
Str.Anemonelor  09:00 – 10:00
Str.Pavel Stoica  10:00 – 12:00
Str.Neajlov  (din Pavel Stoica in Johan Jakob) 10:30 – 12:00
Str.Nicolae Stoica de Hateg  (din Pavel Stoica in Craitelor) 11:00 – 12:30
Str.Dimitrie Dinicu (din Pavel Stoica in Neajlov)  12:00 – 13:30
Str.Johan Jakob  (din Neajlov in Calea Urseni)  12:30 – 14:00
Calea Urseni  (din Johan Jakob in Pavel Stoica)  13:00 – 15:00