Logo Primaria Timisoara

Primăria Municipiului Timișoara

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM Programul săptămânii 06 septembrie – 11 septembrie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale TIMIȘOARA

Luni, 6 septembrie

Străzile ANA IPĂTESCU 1-27, 2-22, FILATELIEI, LACULUI, IORGOVANULUI, CERCEILOR, PETALELOR, ŞTIINŢEI, VEVERIŢEI, TEATRULUI, TALĂNGII, CUTEZĂTORILOR, FRATERNITĂŢII, FRUCTELOR, GRĂDINII, DÂMBOVIŢA 1-71 (Ion Barac – Calea Şagului), ALEEA GORNIŞTILOR (alee), FRUNZEI, VEGETAŢIEI, ACTORILOR.

Marți, 7 septembrie

Străzile PAUL CONSTANTINESCU, CALEA ŞAGULUI 2-140, DÂMBOVIŢA 2-98 (C. Şagului – Ion Barac), TRANSILVANIA, SMEURIŞULUI, VLĂSIEI, PRAHOVA, CLĂBUCET, POGONICI, BRAN, CETINEI, MUZICII, GORUNULUI, BANATUL (blocuri), CITADELEI, DREPTATEA, PAUL CONSTANTINESCU, LAURENŢIU NICOARĂ, JOHNNY WEISMULLER.

Miercuri, 8 septembrie

Străzile GLAD 1 – 47, 2 – 52 (Brâncoveanu – Calea Şagului), ENEAS 1 – 45, 2 – 58 (Calea Şagului – Brâncoveanu), SNAGOV, RUSU ŞIRIANU (blocuri), DUMITRU CHIRIAC, HEBE 1 – 29, 2 – 26 (Rusu Şirianu – Rebreanu), LEV TOLSTOI, GHEORGHE RANETTI 1 – 25, 2 – 34 (Snagov – Rebreanu), CALEA ŞAGULUI 1 – 27 (Rebreanu – Rusu Şirianu),LIVIU REBREANU 1 – 1/2 (Ranetti – Calea Şagului), BUJORILOR Blocuri 33, 36, nr. 132A, 137, 158, 160, 160A, 161, 165, 167, ETERNITĂŢII (blocuri), CALEA ŞAGULUI 81–85, ARH DULIU MARCO, BREDICEANU TIBERIU, ARH VICTOR VLAD, NICOLAE BOBOC, MARTIR HERMAN SPORRE, STEAUA (blocuri).

Joi, 9 septembrie

Străzile 16 DECEMBRIE 1989 1-39, (Brâncoveanu – T. Vladimirescu), TIMOTEI CIPARIU, TREBONIU LAUREAN, ION HELIADE RĂDULESCU, MOŢILOR, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 1-12, (16 Decembrie – M. Viteazu), BRAŞOV, PIAȚA PLEVNEI, GENERAL HENRI BERTHELOT, FILARET BARBU, MUGURILOR, REMUS, VIRGIL ONIŢIU, CORIOLAN BĂRAN, ARH. LAZLO SZEKELY, CIPRIAN PORUMBESCU 1-73, 2-66, (Bălcescu – Brâncoveanu), INDEPENDENŢEI, GHEORGHE DOJA, MIHAI VITEAZU 2-48, VIRGIL MADGEARU, ALEXANDRU ODOBESCU, ROMULUS, CORBULUI.

Vineri, 10 septembrie

Străzile DR. PAVEL VASICI UNGUREANU (Dr.), CIPRIAN PORUMBESCU 75-129, 68-110, Brâncoveanu – 16 Decembrie 1989, RUSU ŞIRIANU, VADU CĂLUGĂRENI, C-TIN. BRÂNCOVEANU 1-95, 2-82, (16 Decembrie 1989 – L. Rebreanu), DAMASCHIN BOJINCA, 16 Decembrie 1989 41-79 (Rusu Şirianu – Brâncoveanu), GLAD 49-71, 54-102 (Drubeta – Brâncoveanu), ALEXANDRU MACEDONSKI, ULPIA TRAIANA 1-25, 2-28 (Rebreanu – Rusu Şirianu), TRAIAN VUIA 2-6, 1-7 (Glad – L. Rebreanu), FELDIOARA, PIAȚA AXENTE SEVER, ARON PUMNUL, ZUPCO PETROVICI, MARTIR SORINEL LEIA, VASILE ADAMACHI, CAZANE, SALCÂMILOR 1-7, 2-8 (Axente Sever – Rebreanu), MEMORANDULUI, SEVERIN, COZIA, ENEAS 47-109, 60-126 (Brâncoveanu – Coresi).

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM -Programul săptămânii 23-28 august 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale-

TIMIȘOARA

Luni 23 august – Străzile SIMION BĂRNUŢIU, TELEGRAFULUI (Renașterii – Gh. Adam), ZURICH, BASEL, AVRAM IMBROANE 2-58 (Kogălniceanu – Gh. Adam), PĂDUREA VERDE, GHEORGHE ADAM, TELEGRAFULUI (Kogalniceanu – Renașterii), IOAN VĂSÂI (intrare), SAMUIL MICU (Telegrafului – Simion Bărnuțiu), LUGOJULUI (Samuil Micu – Renașterii), LUGOJULUI (Renașterii – Telegrafului), TIBISCUM, GENEVA, ALSACIA, RÂNDUNELELOR, ZURICH, FORTĂREŢEI, MIHAIL KOGĂLNICEANU 2-20, SAMUIL MICU (Avram Imbroane – Telegrafului).

Marți 24 august – Străzile SPL. PENEŞ CURCANUL, VIORELELOR, TOPOLOGULUI, BEHELEI, GEORGE BACOVIA, OVIDIU,PRIMĂVERII, GRIVIŢA, PIAŢA PETRU MAIOR, ANDREI ŞAGUNA, BABA DOCHIA, ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, ROVINE blocuri T30, T31, ION CREANGĂ blocuri T13, T15, T17, T19, T25, T32, T33 + case nr. 14 – 20 (Timocului – Rovine), IULIU GROZESCU blocuri T28, T29, PAUL IORGOVICI blocuri U8, U9 + case nr. 1 și 1A, ECATERINA TEODOROIU blocuri T18, T19, T20, TIMOCULUI blocuri T10, T11, T12, T26, T27, PETRE ISPIRESCU blocuri T8, T9, T22, T23 (Ecaterina Teodoroiu – Timocului), KODALY ZOLTAN (intrare), CALEA DOROBANŢILOR, LALELELOR 30, 32, 34, blocuri E4, E5 (Dorobanţilor – Viorelelor), POP TIBERIU TEMIŞAN (intrare), CALEA LUGOJULUI (firme).

Miercuri 25 august – Străzile DACILOR, PIAŢA TRAIAN, ŞTEFAN CEL MARE, ION MIHALACHE, I.M. PESTALOZZI, OFCEA,SOCRATE, AURELIANUS, DELFINULUI, CORNELIU COPOSU (până la Bd. Vasile Pârvan), CORNELIA SĂLCEANU, CHARLES DARWIN, MEHADIA, LASCĂR CATARGIU, DALIEI, GLORIEI, LEULUI, VĂRĂDIA, LĂUTARILOR, MILCOV, NICOLINŢ, MIORIŢA, BARBU ISCOVESCU, ROMA, CUVIN.

Joi 26 august – Străzile SURORILE MARTIR CACEU, MARTIR CRISTINA LUNGU, F.C. RIPENSIA, BUCEGI, EROILOR DE LA TISA, VIRGIL BIROU, ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD, SURDUC, CARAŞ, MINIŞ, 1 DECEMBRIE 61-93, 76–112, Prof. Dr. AUREL PĂUNESCU PODEANU, VÂLCEA, DIANA, CRAIOVA, ANGHEL SALIGNY, CONSTANŢA, FELEACUL, PIAȚA TINERETULUI, BRADUL, STEJARUL, CĂRTURARILOR, PĂDURARILOR, GLADIOLELOR, MIHAIL JORA, MINERVA, RETEZAT,JOHANN GUTTENBERG, SATU NOU, CARPAŢI, PIAȚA SFÂNTUL IOSIF CEL NOU, WILLIAM KONRAD, SOMEŞ, CRIŞUL,BIHOR (piaţă), CERNA 2 – 16 + Bl. B5 (1 Decembrie – D. Coressi), DELIBLATA.

Vineri 27 august – Străzile MIRON COSTIN, SPL. NICOLAE TITULESCU 1-11 (16 Decembrie -Dragalina), ANDREI MUREŞAN, JIUL, ANTON SEILER, REPUBLICII 15-29 (Jiul – Gării), GENERAL ION DRAGALINA, BD. TINEREŢII, IANCU VĂCĂRESCU, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 13-28 (16 Decembrie – Iuliu Maniu), LUNGĂ, PIAȚA ALEXANDRU MOCIONI, 16 DECEMBRIE 1989 2-54, ION GHICA, EMANOIL GOJDU, ZUGRAV NEDELCU, ADY ENDRE, CĂLIN V. , BD. IULIU MANIU,PLATANILOR.

Sâmbătă 28 august – Străzile VASILE PÂRVAN, 1 DECEMBRIE 1918 1-59, 2-74 (Bălcescu – Cluj), CLUJ, ARIEŞ, VICTOR BABEŞ, SORIN TITEL, IZVORULUI, GHIRLANDEI, PIAȚA BISERICII, PETRE RÂMNEANŢU, ION VIDU, PUTNA, ARGEŞ, MITROPOLIT VARLAAM, PROTOPOP GEORGE POPOVICI, EVLIA CELEBI, DR. AUREL CÂNDEA, PIAȚA CRUCII, PROTOPOP GEORGE DRAGOMIR, DIACONU CORESI, MIHAI VITEAZU 1–19, PIAŢA NICOLAE BĂLCESCU, TRAIAN LALESCU, IOAN CUREA, PLAUTIUS ANDRONESCU, BELA BARTOK, CALEA MARTIRILOR 1–11, 2-24 (Rebreanu – Arieş), COSMINULUI 1-13, 2-18 (Rebreanu – P-ţa Hunedoara), BD. LIVIU REBREANU 1-139 (Martirilor – Calea Şagului), BD. LIVIU REBREANU 1/3 -145 (Arieş – Gh. Ranetti).

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM Programul săptămânii 09-14 august 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni, 9 august – Străzile SF. APOSTOLI PETRU ŞI PAVEL 1 – 49 + Blocurile A, CALEA SEVER OCU 82 – 62 Bl. 302 (Sf. Apostoli – I.I. de la Brad), PERLEI 10-18, 27 – 43 (Sf. Apostoli – I.I. de la Brad), ION IONESCU DE LA BRAD, VERDE 18 – 20, 33 – 45 (Sf. Apostoli – I.I. de la Brad), HOLDELOR 21- 25 (Sf. Apostoli – I.I. de la Brad), MARTIR ALEXANDRU GRAMMA, MARTIR GABRIELA TAKO, SILISTRA, LUCERNA, MARTIR GH. NUŢU IOŢCOVICI.

Marți, 10 august – Străzile SEVER BOCU 2 – 80 (Div. 9 Cavalerie – Sf. Apostoli), PERLEI 1 – 21, 2 – 8 (până în Sf. Apostoli), ARCAŞILOR 3 – 5, ECOULUI, MARTIR SILVIU MOTOHON 36B – 58, 41 – 59, (Ecoului – Pomiculturii + blocuri) ,RĂDULESCU MOTRU, BRAZILOR + blocuri, COOPERAŢIEI, EDISON, VOLTA (case), C-TIN. CEL MARE 30-70, 39–89 (Pomiculturii – Sf. Apostoli), HOLDELOR 3 – 19, 2 – 14 (Sf. Apostoli – Pomiculturii), SFINŢII APOSTOLI PETRU ŞI PAVEL 2 – 58 + Blocuri.

Miercuri, 11 august – Străzile DIVIZIA 9 CAVALERIE, OLANDA, ALBINELOR, FOIŞOR, FRIGULUI, ARISTIDE DEMETRIADE 1 – 30 (Calea Aradului – Avram Imbroane), STUPARILOR, COCOŞULUI,PISA, NICOLAUS COPERNIC, MARTIR CONCIATU, DR. ROBERT KOCH, CAROL DAVILA, LUIGI GALVANI.

Joi, 12 august – Străzile SUNETULUI, C-TIN ZĂBULICĂ, LUMINITA BOŢOC, CONSTANTIN CEL MARE 72 – 80, 91-107, (Sf. Apostoli – I.I. de la Brad), HORIA MĂCELARUL, IASOMIEI, BALCIC, BAGHETEI, ALEEA BĂLŢII, INTRAREA ACA DE BARBU, ARH. HORIA CREANGĂ, CONSTANTIN IOTZU, CONSTRUCTORILOR 2-6, HENRIETTE DELAVRANCEA GIBONY, MARTIR MARIA ANDREI.

Vineri, 13 august – Străzile MARTIR ALEXANDRU CHOROSI, MĂRUŢEAC ION, DR. GEORGEVICI LUCIAN, CIUPE AUREL, DR. LIEBHAROT FRANZ, ACAD. PETRE NEGULESCU, RICHARD WALDEMAR OSCHANITZKY, VERDE 1-29 (Molidului – Sf. Apostoli), NICOLAE GRIVU, PETRE OLARIU, GHEORGHE LEAHU, AVRAM IMBROANE 60 – 86, 1 – 29 (Gh. Adam – Grădina Zoologică), DOBROGEA, MĂCIN BABADAG.

Sâmbătă, 14 august – Străzile IOSIF VELCEANU, MOLIDULUI, ION ROATĂ, PIAȚA ATENA,POMICULTURII (case), LOUIS PASTEUR, CONSTANTIN CEL MARE 1 – 37, 2-28 (Pomiculturii – Sf. Apostoli), MARTIR SILVIU MOTOHON 1-39, 2-34 A, BD. ANTENEI.

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM Programul săptămânii 12-16 iulie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni  12 iulie – Străzile DR. IOAN MUREŞAN 1-109, 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Muresan), SALCÂMILOR (Ioan Muresan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia).

Marți  13 iulie – Străzile INTRAREA AUREL TURCU, SABINELOR, ONOAREI, VIITORULUI, MUSICESCU 1-43, 2-28 (Șagului – Hebe), Vega, Uranus, CORNEL GROFSOREANU, CĂLIN NEMEȘ, INTRAREA CONSTANTIN NOICA, NICOLAE LABIȘ, OCTAVIAN GOGA.

Joi 15 iulie – Străzile CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC, BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor).

Vineri 16 iulie – Străzile CÂMPULUI, EFTA BOTOCA, ION CRISTOREANU, MARIANA DRĂGHICESCU, GARABET IBRĂILEANU, LIVIU TEMPEA, AURELIA FĂTU RĂDUȚU, VASILE CREȚU, CALEA MOȘNIȚEI.

Program săptămânal privind spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

Programul săptămânii 31 mai – 05 iunie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 31 mai – Străzile LUNCANI, NICOLAE URSU, VĂLIȘOARA,MOGOȘOAIA, JORGE ARMANDO, OBREJA, FLACĂRA, PRIETENIEI, „ALEEA GHIRODEI (Prieteniei – Bobâlna)”

Marți 01 iunie – Străzile GHEORGHE ȚIȚEICA, BOBÂLNA, ROZELOR, FREDERICH MISTRAL, COMETEI, ROMUL LADEA, MOLDOVEI, ZIMNICEA, RADU TUDORAN, IONEL TEODOREANU, ION MINULESCU, GAROFIŢEI, MICŞUNELELOR, CARULUI, GHIRODEI 1-99, 34-120 (Mătăsarilor – Cometei)

Miercuri 02 iunie – Străzile PETRE ISPIRESCU 1-5, 2-10, (Ecaterina Teodoroiu – Costache Negruzzi), ION CREANGĂ 1-7, 2-10 (Rovine – Costache Negruzzi), COSTACHE NEGRUZZI, TITU MAIORESCU, CALEA BUZIAȘULUI 13-105, 40-132,CHEVEREȘULUI, OLARILOR, CHEVEREŞULUI, INTRAREA ARH. CORNEL LIUBA

Vineri 04 iunie – Străzile NOUA 1/2, BITOLIA, DUMBRAVA ROȘIE, PINDULUI, BATANIA, APATEU, SUCULUI, VIRGILIU, HERODOT, TORAC, FERMITĂȚII

Program săptămânal privind spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

Programul săptămânii 24 – 29 mai 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 24 mai – Străzile ISMAIL, BRUMĂRELE, PELICANI, LĂPTARILOR, FURNICII, MĂTRĂGUNEI, LUNCII, ALEEA GHIRODEI (Bobâlnei – Prieteniei), FUIORULUI, SPARTACUS, LEMNARILOR, SCĂRIȘOARA, CAPREI, COCOSTÂRC.

Marți 25 mai – Străzile CRINULUI, ŞTRANDULUI, MIHAI GLINKA, TURDA, ORĂŞTIE, ALPINIŞTILOR, PALMIERILOR, MARIUS MUNTEANU.

Miercuri 26 mai – Străzile MĂTĂSARILOR, LONGINESCU, UZINEI, LALELELOR 1-7, 2-8 Dorobanților – Mistral), IULIU GROZESCU 17-21, 2-18 (case), PETRU RAREȘ, ZĂVOI, ANTON PAN, PIAȚA SARMIZEGETUSA, PIAȚA MITR. AL. STERCA-SULUȚIU, CONSTANTIN TITEL PETRESCU, ARCULUI, PETRU RAREȘ, SPLAIUL MORARILOR, TIMOCULUI, ECATERINA TEODOROIU 1-17 (case).

Joi 27 mai – Străzile MOISE NICOARĂ, ANDREI ȘAGUNA (Tigrului – Iosif Vulcan), IOSIF VULCAN, FREDERIC CHOPIN, CEZAR BOLLIAC, TIGRULUI, DR. IOAN BONTILĂ, MELODIEI, GHEORGHE ASACHI, ION NECULCE, LUNEI, ȘT. OCTAVIAN IOSIF, ȘCOLII, COMĂNEȘTI, IEPURELUI.

Vineri 28 mai – Străzile PETRU CERMENA, ȚIBLEȘULUI, VASILE CÂRLOVA, INOCENTIU MICU KLEIN, CĂPRIOAREI, LEVĂNȚICA, CONSTANTIN MIU-LERCA, PIAȚA ISTRIA, GRIGORE POPITI.

RETIM -Programul săptămânii 17 – 22 mai 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 17 mai – Străzile MIRCEA CEL BĂTRÂN (blocuri), MOISE DOBOŞAN, BRUXELLES, THEODOR AMAN, GRIGORE URECHE, ADAM MICKIEVICS, BANUL SEVERINULUI, RADU DE LA AFUMATI, HOMOROD, ANVERS, ALEXANDRU DONICI, RARĂU

Marți 18 mai – Străzile HOREA, CLOŞCA, PIAȚA AVRAM IANCU, HERŢA, GRIGORE ALEXANDRESCU 51A-121, 40-64 (Viilor – Mircea Cel Bătrân), CRIŞAN

Miercuri 19 mai – Străzile TIBRULUI, AGRICULTORILOR, JOHAN SCHWICKER, BELGRAD, GRIGORE ALEXANDRESCU 1-33, 2-26, (Raţiu – Moise Doboşan), BARIEREI, MANOLE, MADONA, PROFESOR ALEXANDRU CIȘMAN, C.A. ROSETTI, ADAM MICKIEVICS, ALEXANDRU XENOPOL, BANUL UDREA, COMOAREI, LILIACULUI, PASTORILOR, MĂRGINENILOR, LIMAN

Joi 20 mai – Străzile EROII DE LA PĂULIȘ, LEPA BĂRBAT, PONEASCA, DRAGOȘ VODĂ, TULCEA, VRANCEA, MESTEACĂNULUI, LOCOTENENT OVIDIU BALEA, RUDARIA, MIRCEA CEL BĂTRÂN 1-5, 15, 27, 29, 41, 43-149, 2-126,TAZLĂU, PELINULUI, GEORGE STEPHENSON, BISTRIȚA, VADU CRIȘULUI, CIOCÂRLIEI, INTRAREA PETRE PĂCURARIU, LIVEZILOR

Vineri 21 mai – Străzile VUC KARADJIC, VIILOR 1-31, 14-40 (Munteniei – Grigore Alexandrescu), CETATEA ALBA, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, MILOS CERNEANSCHI, MARTIR CORNEL LEUCUȚĂ, SAMUIL SAGOVICI, BASARABIA, COȘARILOR, CINCINAT PAVELESCU, MARTIR CERNĂIANU 1-37, 2-30 (Munteniei – Cetăţii), MUNTENIEI 11-45 (Martir Cernăianu – Macilor), MACILOR, IOAN PLAVOSIN

Sâmbătă 22 mai – Străzile CIREȘULUI, ADAM MULLER-GUTTENBRUNN, CORNELIU NEPOS, ZĂNOAGA, TRIFOIULUI,CASSIAN MUNTEANU, ALEXANDRU NICOLAI NEKRASOV, RAZBOIENI, SEMICERC, TABORULUI, UMBREI, TITUS LIVIUS, ȘTEFAN NĂDĂȘAN, AMZEI, BACHUS, ROȘIORI, EUGEN TODORAN , CORINA IRINEU, ACAD. AUREL BĂRGLĂZAN, CAMELIEI, ION RAȚIU, SACULUI

Program săptămânal de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM - Programul săptămânii 19 – 24 aprilie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 19 aprilie – Străzile CRÂNGULUI, LIVIU REBREANU 144-164, EDUARD BENEŞ, EDUARD PAMFIL, AIDA, TRAVIATA, VICTOR GAGA, MARTIN C-TIN PREZAN 67-85, 104-134, MATIN ANDREI ISTVAN, ARENEI, SIRIUS 1-11, 2-18 (Bd. Sudului – Uranus), CRISTALULUI

Marți 20 aprilie – Străzile IOSIF BULBUCA, BD. SUDULUI, LUMINII, VEGA, URANUS, OGLINZILOR, MARTIR EUGEN NAGY

Miercuri 21 aprilie – Străzile MAREȘAL C-TIN PREZAN 87-139, 136-160 (Venus – Bd. Sudului), FLORIN MEDELEŢ, VENUS, MARTIR MARIUS NEMŢOC, BUZIAŞULUI 28-38 (Venus – Matei Milo), RAPSODIEI, RIGOLETTO, ALEXANDRU BĂLAŞ, CLAUDE DEBUSSY, BOEMA, MUREȘ (din Claude Debussy), NICHITA STĂNESCU

Joi 22 aprilie – Străzile MARTIR ION STANCIU 2-8, 9-11 (Martirilor – Versului), MARTIR ANGELA SAVA, VERSULUI, MARTIR ŞTEFAN MARIŞ, MARTIR ELENA NICOARĂ, PEPINIEREI, SĂNĂTĂŢII

Vineri 23 aprilie – Străzile AŞTRILOR, AZURULUI, ORION, ALEEA ICAR, SIRIUS 13-35, 20-42 (Bd. Sudului – Orion), CERNA, 5-19 (Bd. Sudului – Calea Stan Vidrighin)

Sâmbătă 24 aprilie – Străzile NORMA, TOSCA, ARISTIDE BRIAND, RECOLTEI, STEFAN SZONYI, ATOMULUI, NEPTUN, SATURN, MESERIAŞILOR, PETROLIŞTILOR, ELECTRONICII