Logo Primaria Timisoara

Primăria Municipiului Timișoara

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM -Programul săptămânii 30 august – 4 septembrie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale -TIMIȘOARA

Luni, 30 august

Străzile CRÂNGULUI, LIVIU REBREANU 144-164, EDUARD BENEŞ, EDUARD PAMFIL, AIDA, TRAVIATA, VICTOR GAGA, MARTIN C-IN PREZAN 67-85, 104-134, MATIN ANDREI ISTVAN, ARENEI SIRIUS 1-11, 2-18 (Bd. Sudului – Uranus), CRISTALULUI, MARTIR ION STANCIU 2-8, 9-11 (Martirilor – Versului), MARTIR ANGELA SAVA, VERSULUI, MARTIR ŞTEFAN MARIŞ, MARTIR ELENA NICOARĂ, PEPINIEREI, SĂNĂTĂŢII.

Marți, 31 august

Străzile IOSIF BULBUCA, BD. SUDULUI, LUMINII, VEGA, URANUS, OGLINZILOR, MARTIR EUGEN NAGY, AŞTRILOR, AZURULUI, ORION, ALEEA ICAR, SIRIUS 13-35, 20-42 (Bd. Sudului – Orion), CERNA 5-19 (Bd. Sudului – Calea Stan idrighin).

Miercuri, 1 septembrie

Străzile MAREȘAL C-TIN PREZAN 87-139, 136-160 (Venus – Bd. Sudului), FLORIN MEDELEŢ, VENUS, MARTIR MARIUS NEMŢOC, BUZIAŞULUI 28-38 (Venus – Matei Milo), RAPSODIEI, RIGOLETTO, ALEXANDRU BĂLAŞ, CLAUDE DEBUSSY, BOEMA, MUREȘ (din Claude Debussy), NICHITA STĂNESCU, NORMA, TOSCA.

Joi, 2 septembrie

Străzile CALEA MARTIRILOR 26-68 (Liviu Rebreanu – Lidia), VÂNTULUI, STEGARILOR, PANDURILOR, INTRAREA LUPULUI, COSMINULUI 15-31, 20-38 (Ioan Mureșan – Adolescenţei), SALCÂMILOR 9-47, 10-46 (Lidia – Ioan Mureșan), NICOLAE ILIESCU, TEODOR PĂCĂŢEAN, STERJA POPOVICI IOVAN, MARTIR MIHAI APRO (intrare), DOSITEJ OBRADOVICI, JOZSEF ATTILA, PIAȚA ARON COTRUŞ.

Vineri, 3 septembrie

Străzile CALEA ŞAGULUI 29-55 (Ana Ipătescu – Rebreanu), LIVIU REBREANU 2 – 2/6 (Calea Şagului – Hebe), HEBE 28-70, 31-89 (Rebreanu – Musicescu), MUREŞ 1-21, 2-16 (Calea Şagului – Hebe), SĂGEŢII, INTRAREA ZIDULUI, GENEZEI, GH. RANETTI 27-77, 36-76 (Rebreanu – Musicescu), INULUI, MĂTĂSII, LUCEAFĂRUL, MUNŢILOR, IRIS, PLANTELOR.

Sâmbătă, 4 septembrie

Străzile MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU (Drubeta – Calea Martirilor), CALEA MARTIRILOR 39-107, 70-182 (Lidia – capăt), MĂGURA, MUREŞ 75-131, 76-134 (Calea Martirilor – Drubeta), CRIVAIA, AZUGA, CHEIA, MARTIR DUMITRU JUGĂNARU, MEZIAD, SALCÂMILOR 51-55, 50-54 (Lidia – Albac), JEAN MONET, OEDIP, DRUBETA 61-95, 62-94 (Lidia – Mureş), IOACHIM MILOIA.

Program de spălare a pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM Programul săptămânii 02-07 august 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale -Timișoara

LUNI, 2 AUGUST – Străzile AMURGULUI, RĂSĂRITULUI, GHEORGHE OSTROGOVICH, ACAD. REMUS RĂDULEŢ, ALEXANDRU ALACI, LINIŞTEI, HAGA, MARTIR ION MIRON, ISMAIL, BRUMĂRELE, PELICANI, LĂPTARILOR, FURNICII, MĂTRĂGUNEI, LUNCII, ALEEA GHIRODEI (Bobâlnei – Prieteniei), FUIORULUI, SPARTACUS, LEMNARILOR, SCĂRIȘOARA, CAPREI, COCOSTÂRC, LUNCANI, NICOLAE URSU, VĂLIȘOARA, MOGOȘOAIA, JORGE ARMANDO, OBREJA, FLACĂRA, PRIETENIEI, ALEEA GHIRODEI (Prieteniei – Bobâlna).

MARȚI, 3 AUGUST – Străzile SEVER BOCU 1-23, FELIX, NICOLAE TABLE, FRANZ SCHMITZ, PELBARTUS, AUGUSTIN COMAN, SABIN EVUȚIANU, ORȘOVA (LIEGE-CUGIR), CUGIR, CAREI (LIEGE-CUGIR), DEJ (LIEGE-CUGIR), GHEORGHE ȚIȚEICA, BOBÂLNA, ROZELOR, FREDERICH MISTRAL, COMETEI, ROMUL LADEA, MOLDOVEI, ZIMNICEA, RADU TUDORAN, IONEL TEODOREANU, ION MINULESCU, GAROFIŢEI, MICŞUNELELOR, CARULUI, GHIRODEI 1-99, 34-120 (Mătăsarilor – Cometei), CRINULUI, ŞTRANDULUI, MIHAI GLINKA, TURDA, ORĂŞTIE, ALPINIŞTILOR, PALMIERILOR, MARIUS MUNTEANU.

MIERCURI, 4 AUGUST – Străzile CERNĂUȚI, STOROJINEŢ, VLAD BĂNĂȚEANU, DR. ERNEST,NEUMANN,AUREL POP, MARIUS MOGA, AUREL CONTREA, ION HOBANA, ÎNVĂŢĂTORULUI, MARIA TĂNASE,SOROCA,MARIA DOGARU,ORNELIU URSU,IOAN ISAC, ERNO KALLAY, JECZA PETER, ALEXANDRU JEBELEANU, LOICHIŢĂ VASILE, GEORGE ARDELEAN, RUBINSTEIN, MĂTĂSARILOR, LONGINESCU, UZINEI, LALELELOR 1-7, 2-8 (Dorobanților – Mistral), IULIU GROZESCU 17-21, 2-18 (case), PETRU RAREȘ, ZĂVOI, ANTON PAN, PIAȚA SARMISEGETUSA, PIAȚA MITROPOLIT ALEXANDRU STERCA-SULUȚIU, CONSTANTIN TITEL PETRESCU, ARCULUI, PETRU RAREȘ, SPLAIUL MORARILOR, TIMOCULUI, ECATERINA TEODOROIU 1-17 (case), „PETRE INSPIRESCU 1-5, 2-10, (Ecaterina Teodoroiu – Cosstache Negruzzi), ION CREANGĂ 1-7, 2-10 (Rovine – Costache Negruzzi), COSTACHE NEGRUZZI, TITU MAIORESCU, CALEA BUZIAȘULUI 13-105, 40-132, CHEVEREȘULUI, OLARILOR, CHEVEREŞULUI, INTRAREA ARH. CORNEL LIUBA.

JOI, 5 AUGUST – Străzile MARTIR GHEORGHE IOSUB, MARTIR DAN CARPIN, LEANDRULUI, MICIŢIEI, LIREI, MARTIR DUMITRU OSMAN, SPERANŢEI, SEVER BOCU 29-47, ALEEA SCURTĂ, MOISE NICOARĂ, ANDREI SAGUNA (Tigrului – Iosif Vulcan), IOSIF VULCAN, FREDERIC CHOPIN, CEZAR BOLLIAC, TIGRULUI, DR. IOAN BONTILĂ, MELODIEI, GHEORGHE ASACHI, ION NECULCE, LUNEI, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, ȘCOLII, COMĂNEȘTI, IEPURELUI.

VINERI, 6 AUGUST – Străzile HORIA HULUBEI, EUGEN COŞERIU, TRISTAN TZARA, MARCEL IANCU, CALEA ARADULUI 18-60, 35-113, GRIGORE ALEXANDRESCU Bl. 174, 176 (Viilor – Aradului), PETRU CERMENA, ȚIBLEȘULUI, VASILE CÂRLOVA, INOCENTIU MICU KLEIN, CĂPRIOAREI, LEVĂNȚICA, CONSTANTIN MIU-LERCA, PIAȚA ISTRIA, GRIGORE POPITI, NOUA 1/2, BITOLIA, DUMBRAVA ROȘIE, PINDULUI, BATANIA, APATEU, SUCULUI, VIRGILIU, HERODOT, TORAC, FERMITĂȚII. SÂMBĂTĂ, 7 AUGUST – Străzile MATEI BASARAB, BUCOVINEI, IANCU FLONDOR, PAN HALIPA, ION NISTOR, MARTIR OVIDIU MUNTEANU, MARTIR ANTON FLORIAN, ALEEA VIILOR 1 – 25, 12A – 20A (până în Munteniei), MUNTENIEI 1 – 9, 2 – 8 (până în Almajului)MARTIRII DE LA FÂNTÂNA ALB

Spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

Programul săptămânii 28 iunie – 02 iulie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 28 iunie – Străzile SPL. NICOLAE TITULESCU 12-29 (Dragalina – Nufărul), GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, GHEORGHE BARIŢIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU.

Marți 29 iunie – Străzile ALEXANDRU VLAHUŢĂ, BUDAI DELEANU, POIENIȚEI, VULTURILOR 1-35, NICOLAE LEONARD (Dâmbovița – Vulturilor).

Miercuri 30 iunie – Străzile POSADA, PIAŢA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU 80-82, 107-109 (Dâmboviţei – Muncii), GHEORGHE ŞINCAI, VASILE LUPU, SPLAIUL SOFOCLE (Rahovei – Gabriel Joseph).

Joi 01 iulie – Străzile NICOLAE ANDREESCU 3-105, 2-78 (Muncii – Eliberării), MARTIR GOGU OPRE, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL.

Vineri 02 iulie – Străzile ANTON BACALBAŞA, FRAGILOR, SULINA, CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROKY, ALMA CORNEA IONESCU.

Program spălare pubele de colectare deșeuri reziduale

Programul săptămânii 14 – 19 iunie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 14 iunie – Străzile CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL, BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA, VICTOR VALCOVICI.

Marți 15 iunie – Străzile GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Miercuri 16 iunie – Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE, THEODOR PALADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, DAFINULUI.

Joi 17 iunie – Străzile MĂRGĂRITARILOR, GALILEO GALILEI, Timișoara T16 Rezidual, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL.

Vineri 18 iunie – Străzile STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI 57-191 (până în Ana Ipătescu), IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI, SECERII.

Program săptămânal privind spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

Programul săptămânii 07- 12 iunie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 07 iunie – Străzile GAVRIL MUSICESCU 47-107, 70-158 (Miloia – Martirilor), TRAIAN VUIA 7-87, 8-84 (Rebreanu – Musicescu), DRUBETA 97-131, 96-134 (Mureş – Musicescu), MUREŞ 61-73, 56-74 (Miloia – Drubeta), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 3 B – 31, 34–66 (Miloia – Drubeta), ULPIA TRAIANA 27-123, 30-118 (Rebreanu – Musicescu).

Marți 08 iunie – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MATIR NICOLAE LĂCĂTUŞ.

Miercuri 09 iunie – Străzile ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Joi 10 iunie – Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), HERCULANE.

Vineri 11 iunie – Străzile BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN.