Logo Primaria Timisoara

Primăria Municipiului Timișoara

Programul săptămânii 03 – 08 mai 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 03 mai – Străzile ANA IPĂTESCU 1-27, 2-22, FILATELIEI, LACULUI, IORGOVANULUI, CERCEILOR, PETALELOR, ŞTIINŢEI, VEVERIŢEI

Marți 04 mai – Străzile PAUL CONSTANTINESCU, CALEA ŞAGULUI 2-140, DÂMBOVIŢA 2-98 (C. Şagului – Ion Barac), TRANSILVANIA, SMEURIŞULUI, VLĂSIEI, PRAHOVA, CLĂBUCET, POGONICI

Miercuri 05 mai – Străzile GLAD 1 – 47, 2 – 52 (Brâncoveanu – Calea Şagului), ENEAS 1 – 45, 2 – 58 (Calea Şagului – Brâncoveanu), SNAGOV, RUSU ŞIRIANU (blocuri), DUMITRU CHIRIAC, HEBE 1 – 29, 2 – 26 (Rusu Şirianu – Rebreanu), LEV TOLSTOI, GHEORGHE RANETTI 1 – 25, 2 – 34 (Snagov – Rebreanu), CALEA ŞAGULUI 1 – 27 (Rebreanu – Rusu Şirianu), LIVIU REBREANU 1 – 1/2 (Ranetti – Calea Şagului)

Joi 06 mai – Străzile TEATRULUI, TALĂNGII, CUTEZĂTORILOR, FRATERNITĂŢII, FRUCTELOR, GRĂDINII, DÂMBOVIŢA 1-71, (Ion Barac – Calea Şagului), ALEEA GORNIŞTILOR (alee), FRUNZEI, VEGETAŢIEI, ACTORILOR

Vineri 07 mai – Străzile BRAN, CETINEI, MUZICII, GORUNULUI, BANATUL (blocuri), CITADELEI, DREPTATEA, PAUL CONSTANTINESCU, LAURENŢIU NICOARĂ, JOHNNNY WEISMULLER

Sâmbătă 08 mai – Străzile „BUJORILOR Blocuri 33, 36, nr. 132A, 137, 158, 160, 160A, 161, 165, 167, ETERNITĂŢII (blocuri), CALEA ŞAGULUI 81–85, ARH DULIU MARCO, BREDICEANU TIBERIU, ARH VICTOR VLAD, NICOLAE BOBOC, MARTIR HERMAN SPORRE, STEAUA (blocuri)

Program săptămânal pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RETIM – Programul săptămânii 26 aprilie – 1 mai 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

Luni 26 aprilie – Străzile CALEA MARTIRILOR 26-68 (Liviu Rebreanu – Lidia), VÂNTULUI, STEGARILOR, PANDURILOR, INTRAREA LUPULUI, COSMINULUI 15-31, 20-38 (Ioan Mureșan – Adolescenţei), SALCÂMILOR 9-47, 10-46 (Lidia – Ioan Mureșan), NICOLAE ILIESCU, TEODOR PĂCĂŢEAN, STERJA POPOVICI IOVAN

Marți 27 aprilie – Străzile CALEA ŞAGULUI 29-55 (Ana Ipătescu – Rebreanu), LIVIU REBREANU 2 – 2/6 (Calea Şagului – Hebe), HEBE 28-70, 31-89 (Rebreanu – Musicescu), MUREŞ 1-21, 2-16 (Calea Şagului – Hebe), SĂGEŢII, INTRAREA ZIDULUI, GENEZEI, GH. RANETTI 27-77, 36-76 (Rebreanu – Musicescu), INULUI, MĂTĂSII, LUCEAFĂRUL, MUNŢILOR, IRIS

Miercuri 28 aprilie – Străzile „MAREȘAL AaLEXANDRU AVERESCU, (Drubeta – Calea Martirilor)”, CALEA MARTIRILOR 39-107, 70-182 (Lidia – capăt), MĂGURA, MUREŞ 75-131, 76-134 (Calea Martirilor – Drubeta), CRIVAIA, AZUGA, CHEIA, MARTIR DUMITRU JUGĂNARU, MEZIAD

Joi 29 aprilie – Străzile MARTIR MIHAI APRO (intrare), DOSITEJ OBRADOVICI, JOZSEF ATTILA, PIAȚA ARON COTRUŞ, APELOR, ORIZONT, VĂLENII DE MUNTE, VLĂDEASA, BASMULUI, NATURII 1 – 7 (Martirilor – Cosminului), INTRAREA URSULUI

Vineri 30 aprilie – Străzile PLANTELOR, HĂRNICIEI, IEDEREI, CASTANILOR, MIERLEI, ZARAND, MARTIR OCTAVIAN ŢÂNŢARU, INTRAREA RÂULUI, PIAȚA DOINA, INTRAREA AUREL TURCUŞ, IZLAZ 1-17, 2-20 (Musicescu – Hugo)

Sâmbătă 1 mai – Străzile SALCÂMILOR 51-55, 50-54 (Lidia – Albac), JEAN MONET, OEDIP, DRUBETA 61-95, 62-94 (Lidia – Mureş)