Planuri urbanistice supuse dezbaterilor publice 2020

Primăria Municipiului Timişoara va organiza 30 SEPTEMBRIE 2020, începând cu ora 12,00, o dezbatere publică pe marginea unei documentaţii de urbanism.

Avand in vedere contextul actual generat de pandemia COVID-19, întâlnirea cu proiectantul si cu reprezentantii Primariei Timisoara se va desfasura prin platforma online ZOOM VIDEO COMMUNICATIONS, timp de 45 minute, în cadrul careia pot fi adresate întrebări cu privire la documentaţia in dezbatere.

Cetăţenii care doresc să participe la întâlnirea cu proiectantul, desfășurata prin platforma online ZOOM VIDEO COMMUNICATIONS, vor anunţa intenţia de participare la aceasta, până cel târziu la ora 12,00 din ziua premergătoare datei de desfășurare a acesteia, prin e-mail la [email protected] – unde vor preciza: numele, număr de telefon, adresa de e-mail pentru trimiterea invitaţiei online, prin care vor accesa intalnirea de pe platforma online.

Dezbaterea publică va fi organizată în urma solicitarii numitului HOREA BOGDAN înregistrată la Directia Urbanism din cadrul Primariei Municipiului Timisoara.

Va fi supusă discuţiei următorul material:

PUZ  – „LOCUINTE COLECTIVE SI FUNCTIUNI COMPLEMENTARE”;

Amplasament: Calea BOGDANESTILOR nr. 20-20A,Timisoara;

Beneficiar: SC TREI DION PIZZA SRL;

Proiectant: SC STUDIO ARCA SRL

Planșe:

La dezbatere sunt aşteptate să participe toate persoanele interesate. Materialele pot fi vizualizate pe site-ul www.primariatm.ro,  la rubrica „Planuri urbanistice supuse dezbaterilor publice”.

Va fi supusă discuţiei următorul material:

PUZ  – „LOCUINTE COLECTIVE SI FUNCTIUNI COMPLEMENTARE”;

Amplasament: Calea BOGDANESTILOR nr. 20-20A,Timisoara;