Logo Primaria Timisoara

Primăria Municipiului Timișoara

PUZ – „Construire locuinte colective, imprejmuire, acces auto, racord utilitati”, Gospodarilor, Timisoara

Plan Urbanistic Zonal – „Construire locuinte colective, imprejmuire, acces auto, racord utilitati”, Gospodarilor, Timisoara, proiectant S.C. STARCHETTI&ARTETTI S.R.L., beneficiar SC SPIRAL COLONADE SRL, Ursica Adrian, Ursica Florica, inregistrata cu nr. UR2021-004787/12.05.2021.

Observaţiile vor putea fi transmise în scris la Serviciul Relaţionare Directă cu Cetăţenii (cam. 12) a Primăriei Municipiului Timişoara, Bd. C.D. Loga nr. 1, sau pe adresa de e-mail dezvoltareurbana@primariatm.ro, in perioada 03.06.2021 – 12.06.2021.

Documentaţia PUZ Construire locuinte colective, imprejmuire, acces auto, racord utilitati”, Gospodarilor, Timisoara, poate fi vizualizata pe site-ul oficial al Primariei Municipiului Timisoara, sectiunea  „Aviz de Oportunitate/ Studii de Oportunitate informare”, sau poate fi consultata la sediul Primariei Municipiului Timisoara.

ARHITECT ŞEF

GABRIEL ALMĂJAN