Logo Primaria Timisoara

Primăria Municipiului Timișoara

PUZ – „ZONA DOTARI, SERVICII PUBLICE”, EXTRAVILAN, CALEA ARADULUI, Timisoara

Plan Urbanistic Zonal – „ZONA DOTARI, SERVICII PUBLICE”, EXTRAVILAN, CALEA ARADULUI, Timisoara, proiectant SC 3D ARCHIDRAW SRL , beneficiar SC SANDORTRANS SRL;.

Publicul este invitat sa transmită observații și propuneri privind intentia de elaborare a planului urbanistic zonal, în perioada 27.05.2021-06.06.2021.

Persoana responsabilă cu informarea şi consultarea publicului: inspectorul de zonă din cadrul Biroul Avizare Conformitati PUG/PUD/PUZ si Certificari, Direcția Generala de Urbanism – Primăria Municipiului Timișoara cu sediul în Timișoara, Bd. C.D. Loga, nr. 1, telefon 0256/408345, e-mail: dezvoltareurbana@primariatm.ro.

Observaţiile vor putea fi transmise în scris la Serviciul Relaţionare Directă cu Cetăţenii (cam. 12) a Primăriei Municipiului Timişoara, Bd. C.D. Loga nr. 1, sau pe adresa de e-mail dezvoltareurbana@primariatm.ro, până la data 06.06.2021.

Documentaţia PUZ –  „ZONA DOTARI, SERVICII PUBLICE”, EXTRAVILAN, CALEA ARADULUI, Timisoara, proiectant SC 3D ARCHIDRAW SRL , beneficiar SC SANDORTRANS SRL – poate fi vizualizata pe site-ul oficial al Primariei Municipiului Timisoara, sectiunea  „Aviz de Oportunitate/ Studii de Oportunitate informare”, sau poate fi consultata la sediul Primariei Municipiului Timisoara.

Arhitect Şef

GABRIEL ALMAJAN